خرید زندگی

ضرورت توجه به كسب و كارهای خانگی

ضرورت توجه به كسب و كارهای خانگی

خرید زندگی: معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا شهرداری تهران بر ضرورت توجه به كسب و كارهای خانگی تاكید نمود.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، حامد مظاهریان بعد از بازدید از پانزدهمین رویداد كارآفرینی زنان و تولید ملی، اظهار نمود: این نمایشگاه دریچه جدیدی روبروی استعدادهاست و خوشبختانه پوشش آن گسترده و در سطح كشور است.
وی ادامه داد: زنان سرپرست خانوار قسمتی از چرخه تولید هستند كه باید جدی گرفته شوند.
مظاهریان افزود: وقتی نام كار آفرینی برده می شود همه فكر می كنند باید كارخانه ای بزرگ برای صدها كارگر ایجاد كرد، در صورتیكه كسب و كارهای كوچك و موثر خود نمونه موفقی از كارآفرینی هستند.
بگفته معاون شهردار تهران نمایشگاه امسال سبب شده است تا افراد شركت كننده تجربیات خودرا در عرصه های ملی عرضه كنند و تجربه جدیدی كسب كنند.
مظاهریان با اشاره به اینكه باید به كسب و كارهای خانگی بها داده شود، اظهار نمود: بخش عمده توجه باید روی كسب و كارهای خانگی خصوصاً برای زنان سرپرست خانوار باشد چونكه آنها معیشت خود و خانواده را باید تامین كنند.
به گزارش شهرنوشت، وی در مورد برگزاری هفدهمین رویداد "عطر سیب" هم اظهار داشت: با تغییر رویكرد صورت گرفته فصل جدیدی از برگزاری این رویداد را نسبت به قبل شاهد می باشیم كه در حوزه تولید محتوا كارهای جدیدی ارائه شده است. رویداد امسال نو و لذت بخش است.
بر طبق این گزارش هفدهمین رویداد عطر سیب به صورت همزمان با پانزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی تا ۱۱ شهریور از ساعت ۱۰صبح تا ۲۱ در بوستان گفتگو آماده پذیرایی از شهروندان است.
منبع:

1398/06/10
23:47:27
5.0 / 5
5037
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
خرید زندگی