خرید زندگی
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران:

امكان ستاندن نوبت معاینه فنی بوسیله سامانه تهران من برقرار شد

امكان ستاندن نوبت معاینه فنی بوسیله سامانه تهران من برقرار شد

خرید زندگی: مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران از امکان ستاندن نوبت معاینه فنی بوسیله سامانهˮ تهران منˮ آگاهی داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، حسین مقدم در این زمینه اظهار داشت: با هدف تسهیل در امکان دسترسی به سامانه نوبت دهی اینترنتی، تجمیع خدمات الکترونیکی شهرداری تهران و افزایش قابلیت این سامانه در پوشش کلیه مراکز معاینه فنی شهر تهران این ستاد نسبت به بروزرسانی و امکان ستاندن نوبت معاینه فنی بوسیله سامانه "تهران من" با بهره گیری از دانش تخصصی سازمان فاوا شهرداری تهران اقدام نمایند.
وی ادامه داد: شهروندان می توانند به سهولت نسبت به تعیین وقت درمرکز مورد نظر و پرداخت هزینه معاینه فنی با موجودی شارژ شده در کیف پول شهروندی اقدام نمایند. دسترسی به این سامانه هم به صورت مستقل بوسیله تهران من my.tehran.ir و هم بوسیله سایت ستاد معاینه فنی خودرو های تهران inspection. tehran.ir امکان پذیر است.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران درباب وضعیت مراجعات به مراکز معاینه فنی نیز اظهار داشت: در حال حاضرروزانه ۵۵۰۰ دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه نموده و وضعیت مراجعات و توزیع آن در وضعیت عادی قرار دارد و حدودا کلیه مراکز فاقد صف انتظار هستند. به شهروندان سفارش می شود باتوجه به آنکه خودرو های تولید داخل سال ۹۵ از سال آینده مشمول معاینه فنی خواهند گردید هر چه سریعتر جهت ستاندن معاینه فنی خودروی خود اقدام نمایند و مراجعه به مراکز را به انتهای امسال و یا ابتدای سال آینده موکول ننمایند.

طبق گزارش روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودرو های تهران، به مناسبت گرامیداشت ایام دهه مبارکه فجر با رویکرد اهمیت انجام معاینه فنی در کاهش آلودگی هوا، پشتیبانی از رانندگان محترم تاکسی و تشویق و ترغیب ایشان به استفاده از خدمات مراکز معاینه فنی شهر تهران با تدبیر معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و مشارکت ستاد معاینه فنی و سازمان تاکسیرانی در تامین هزینه های آن، مراجعه اول معاینه فنی تاکسی ها در این ایام در کلیه مراکز معاینه فنی شهر تهران به استثناء واحدهای سیار معاینه فنی به صورت رایگان انجام می شود و رانندگان دارای پروانه تاکسیرانی معتبر می توانند از این خدمات ویژه در این ایام استفاده نمایند.
شایان ذکر است طرح رایگان از ۲۹ دی ماه شروع شده که باتوجه به استقبال خوب رانندگان تاکسی و افزایش مراجعات تاکسی به مراکز معاینه فنی اجرای این طرح تا ۲۲ بهمن ماه تمدید گردیده است. البته تاکید می گردد در روزهای سال نیز معاینه فنی خودرو های تاکسی با تخفیف ۵۰ درصدی انجام می شود. ضمناً جهت تسهیل در ارائه خدمات به رانندگان محترم و به حداقل رساندن زمان معطلی، این خودرو ها در سه مرکز منتخب الغدیر، شقایق و چمران به صورت ویژه در خارج از نوبت پذیرش می گردند و یک خط مختص این خودرو ها در این ایام پیش بینی شده است.
منبع:

1399/11/13
23:36:27
0.0 / 5
784
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
خرید زندگی