خرید زندگی
حجت الاسلام ادیانی:

با اجرای طرح ناظر موافق هستم

با اجرای طرح ناظر موافق هستم

خرید زندگی: رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ضمن اعلام موافقت خود با اجرای طرح ناظر اظهار داشت: باید برخورد با اراذل و اوباش شدیدتر شود تا آنها دیگر جرات نكنند رفتارهای وحشیانه خودرا انجام دهند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، حجت الاسلام علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا بامداد امروز در مراسم رونمایی از ۵ کتاب در سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اظهار نمود: اگر ما در منطقه جزو کشورهای با ثبات هستیم مدیون اعتبار نیروهای مسلح و تلاش شبانه روزی پرسنل ناجا هستیم. وی ادامه داد: من با طرح ناظر موافق هستم، همین طور موافق برخورد شدیدتر با اراذل و اوباش هستم، در طرح ناظر مأموران ما هیچ برخوردی با افراد جامعه ندارند اما در برخورد با اوباش باید به شدیدترین وجه ممکن برخورد کنند تا این افراد دیگر به اقدامات وحشیانه خود برنگردند.

سیاه نمایی ها مقابل ناجا تأثیری در اراده ما ندارد رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اظهار داشت: سیاه نمایی ها مقابل ناجا، رفتارهای ۴ آدم کم عقل و مثلاً روشنفکر، تخریب ناجا در فضای مجازی و دیگر موارد تأثیری در روحیه ناجا و اقدامات انقلابی ناجا ندارد بلکه اراده های ما را قوی تر می کند. حجت الاسلام ادیانی اظهار داشت: نیروی انتظامی امروز به وظایف خود آشنایی دارد و برای برقراری امنیت هیچ مرزی را نمی شناسد و نمونه آن هم شهدایی است که ما تقدیم می نماییم، می شود گفت هر هفته ما در ناجا یک شهید داریم. وی اظهار داشت: پلیس برای حفظ امنیت است، اگر ارزش های هر جامعه ای خدشه دار شود باید با آن برخورد شود. برمبنای تربیت های ناصحیح انسان هایی بزه و شرور به وجود می آید که باید با این افراد برخورد شود. در نظام جمهوری اسلامی حجاب ارزش است، نظم و امنیت ارزش است، تعرض نکردن به آسایش افراد ارزش است، حالا در جامعه ایران تعدادی آدمی شرور مبادرت به شرارت کنند بعنوان مثال به نوامیس تعرض کنند چه حسی دارید؟ خود شما بعنوان معترض می گوئید پلیس کجا است؟ رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اظهار داشت: این شرور اگر می خواست تربیت شود تا به الان تربیت می شد، تربیت او تا این سن چیزی جز شرارت نبوده است، پس پلیس در مواجه با این افراد نمی تواند فقط به فکر تربیت آنها باشد و بگوید که با این افراد برخورد نمی نماییم. حجت الاسلام ادیانی با اشاره به رفتارهای مثلاً روشنفکرانه بعضی از سلبریتی ها در فضای مجازی نسبت به عملکرد پلیس در مواجه با اراذل و اوباش اظهار داشت: همین افراد اگر روزی کسی از این اوباش به آنها تعرض کند نخستین اعتراضی که می کنند این است که پلیس کجا است؟ پس پلیس نمی تواند به میل و رفتار افراد برخورد کند.


منبع:

1399/07/30
13:17:51
5.0 / 5
1114
تگهای خبر: امنیت , پلیس , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
خرید زندگی