خرید زندگی
با قید دو فوریت در شورای شهر تهران تصویب شد؛

راه اندازی یادمان شهید سردار سلیمانی در پایتخت از راه فراخوان بین المللی

راه اندازی یادمان شهید سردار سلیمانی در پایتخت از راه فراخوان بین المللی

به گزارش خرید زندگی اعضای شورای شهر تهران دو فوریت اجبار شهرداری تهران در طراحی و راه اندازی یادمان شهید سردار سلیمانی را تصویب كردند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، بامداد امروز دو فوریت طرح اجبار شهرداری تهران در طراحی و راه اندازی یادمان شهید سردار سلیمانی از راه انتشار فراخوان بین المللی، روی میز بررسی اعضا قرار گرفت و علی اعطا با اشاره به اینكه این مورد نباید مشمول گذشت زمان شود، اظهار داشت: انتشار فراخوان بین المللی جنبه پیام رسانی جهانی دارد و در این مقطع اگر فراخوان دهیم نتایج موثری را به همراه خواهد داشت و پیشنهاد می شود اعضای شورا به دو فوریت این طرح رای دهند.
به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، محمود میرلوحی با اشاره به اینكه نباید در طراحی این یادمان عجله نماییم، اظهار داشت: برای نامگذاری خیابانی به نام شهید سردار سلیمانی عجله داشتیم و خوشبختانه این مهم هم محقق شد، ولی به جهت اینكه بخواهیم زحمات سردار شهید ماندگار شود، باید طرحی جامع داشته باشیم و نباید عجله نماییم.
در ادامه زهرا نژادبهرام هم با اشاره به اینكه جایگاه و اهمیت شهید سردار سلیمانی مشخص است، اظهار داشت: طرح این یادمان ابزاری هنری، فرهنگی و اجتماعی است تا به همه نشان دهیم كه باید با تروریسم جهانی مقابله نماییم و به نظر می آید كه باید از ظرفیت مدیریت شهری در دیپلماسی شهری استفاده نماییم.
به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، نهایتا اعضای شورای شهر تهران با ۱۷ رای موافق، دو فوریت طرح اجبار شهرداری تهران به عرضه طراحی و راه اندازی یادمان شهید سردار سلیمانی از راه فراخوان بین المللی رای دادند.1398/10/15
13:37:21
5.0 / 5
4564
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خرید زندگی