خرید زندگی

شروع به كار وب سایت موكب اشتغال محرومان

شروع به كار وب سایت موكب اشتغال محرومان

خرید زندگی: وب سایت موكب اشتغال محرومان با حضور رئیس كمیته امداد امام خمینی رونمایی گردید.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، بامداد امروز با حضور سید مرتضی بختیاری رئیس كمیته امداد و معاونین این نهاد، مراسم رونمایی از وب سایت موكب اشتغال محرومان انجام شد.
حجت الله عبدالملكی در این مراسم اظهار داشت: الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در اقتصاد مقاومتی خلاصه می شود كه رفاه عمومی جامعه نیز در گرو تقویت تولید است كه با عث افزایش تولید، كاهش تورم و غیره خواهده شد.
وی اضافه كرد: در سطح بین المللی نیز عنصر اساسی قدرت و بازدارندگی، تولید ملی است و در این جریان اشتغال محرومان، اهمیت ویژه ای پیدا می كند.
معاون اشتغال كمیته امداد اشاره كرد: اشتغال كار سختی است و ایجاد اشتغال برای محرومان سختی آن به توان دو و اشتغال محرومان در مناطق محروم، سختی به توان سه است.
عبدالملكی اظهار داشت: ایران تنها كشوری است كه به حوزه ایجاد اشتغال برای محرومان ورود پیدا كرده است.
وی با اشاره به اینكه یك سوم اشتغال كشور را در سال قبل برای محرومان ایجاد كردیم، گفت: یك سوم بیكارانی كه مخاطبین كمیته امداد هستند و در مجموع ۳۰ درصد بیكاران را در امداد داریم. این در شرایطی است كه در كمتر از نیم درصد از منابع كل كشور كه برای تولید و اشتغال در نظر گرفته می شوند، در اختیار كمیته امداد است و بدین سبب لازم است كه انگیزه های مردمی را تقویت و مردم را به این حوزه وارد نماییم.
معاون اشتغال كمیته امداد اشاره كرد: موكب اشتغال محرومین، فضایی است برای تجمیع خادمین مردمی كه می خواهند در اشتغال محرومان كمك كنند. بگفته این مقام مسئول، با راه اندازی وب سایت موكب اربعین كوشیدیم ادبیات خدمات رسانی جدیدی را ایجاد نماییم تا با مشاركت مردم در جهت رفع نیاز اشتغال محرومان، گام های اساسی برداشته شود.


منبع:

1398/07/22
13:22:27
5.0 / 5
4246
تگهای خبر: تولید , خدمات , سایت , كمك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
خرید زندگی