خرید زندگی

اخطار در مورد سقف در حال ریزش بازار آهنگران تهران

اخطار در مورد سقف در حال ریزش بازار آهنگران تهران

به گزارش خرید زندگی رئیس كمیته عمران شورای شهر تهران در مورد وضعیت خطرناك سقف بازار آهنگران اخطار داد.


افشین حبیب زاده در گفتگو با ایسنا، ضمن اخطار در مورد وضعیت بازار آهنگران در منطقه 12 اظهار داشت: به دنبال مراجعات هیات امنای شرق بازار در مورد ریزش سقف بازار آهنگران بازدیدی از این محل داشتم كه متوجه شدیم درمورد سقف بازار آهنگران نگرانی هایی وجود دارد كه می بایست هر چه سریعتر شهرداری اقدامات لازم در این زمینه را انجام دهد.
وی با اشاره به اینكه متاسفانه بخشی از سقف در حال مرمت توسط پیمانكار بوده است كه به علت اختلافات مالی و حقوقی نمیه كاره رها كرده است، اظهار داشت: از آنجایی كه اقدامات انجام شده در مورد سقف ها نیمه كاره رها شده است، سقف بسیار پرخطر شده است و باید هرچه زودتر در جهت ایمن سازی سقف ها فكری شود.
حبیب زاده در ادامه با اشاره به اینكه در قسمتی از سقف بازار آهنگران كه در اختیار پیمانكار نبوده هم شاهد ریزش هایی هستیم بگونه ای كه نیازمند مرمت اساسی است و هر چه سریعتر می بایست، فكری به حال این مورد شود؛ اضافه كرد: شهرداری تهران میتواند برپایه بند 55 قانون شهرداری ها به ایمن سازی سقف بازار ورود كند و هزینه را از ذی نفعان دریافت كند.
حبیب زاده افزود: سقف بازار آهنگران بسیار خطرناك می باشد و در جلسه ای مقرر شد كسبه در جهت ایمن سازی سقف بازار پیمانكار تعیین كنند و شهرداری منطقه هم بر ایمن سازی نظارت داشته باشد و اقداماتی عاجل برای ایمن سازی صورت گیرد.
رئیس كمیته عمران شورای شهر تهران افزود: برپایه صورت جلسه مقرر شد كه یك هفته پس از ماه رمضان هم جلسه ای برگزار نماییم تا مشخص شود چه اقداماتی در جهت ایمن سازی سقف بازار انجام شده است.

منبع:

1398/02/28
14:35:18
5.0 / 5
4758
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
خرید زندگی