خرید زندگی

فاز اول تقاطع سه راه باقرشهر راه اندازی شد

فاز اول تقاطع سه راه باقرشهر راه اندازی شد

به گزارش خرید زندگی امروز با حضور شهردار تهران فاز اول تقاطع سه راه باقرشهر راه اندازی شد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا پیروز حناچی امروز با حضور در جاده قدیم تهران - قم از فاز نخست پروژه تقاطع «سه راه باقرشهر» بهره برداری نمود.
وی ابراز امیدواری كرد كه فاز بعدی پروژه در نیمه نخست سال ۹۸ به بهره برداری برسد.
بر طبق این گزارش بلوار علامه عسگری یكی از اصلی ترین معابر حمل و نقلی باقر شهر است و خودروهای عبوری این محدوده معمولا در تقاطع همسطح بلوار با جاده قدیم قم توقف های طولانی مدتی را تجربه می كردند. این تقاطع علاوه بر رفع گره ترافیك ترانزیتی و تردد بین شهری خودروها از راه جاده قدیم قم باید پاسخگوی حجم عظیم حضور شهروندان به بهشت زهرا(س) و حرم مطهر امام خمینی (ره) باشد.
مشخصات فنی پروژه علاوه بر یك پل روگذر جنوب به غرب، شامل یك زیر گذر رفت و برگشت (شرق به غرب و غرب به شرق) و ۲ دوربرگردان جنوب به جنوب و شمال به شمال است. آنچه درقالب فاز نخست پروژه تحویل شهروندان شد شامل پل روگذرجنوب به غرب و پل كندروی شمال به جنوب تقاطع (سقف زیرگذر) است.
همینطور عملكردهای ترافیكی این پروژه با عنایت به عبور جاده قدیم قم از مركز منطقه باقر شهر سبب بهبود وضعیت ترافیكی در محدوده ای پرتردد از جنوب پایتخت می شود و ایمنی ترافیك در جاده قدیم قم را بعنوان شریان ارتباطی شهر تهران با شهرهای مركز و جنوب كشور افزایش خواهد داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، بدین سان علاوه بر روان سازی جریان ترافیك در جاده قدیم قم و كاهش زمان سفرهای برون شهری از تداخل ترافیك مراجعان بهشت زهرا(س) با ترافیك باقر شهر و جریان عبور و مرور درجاده قدیم قم جلوگیری خواهد شد.1397/12/21
23:41:28
5.0 / 5
4412
تگهای خبر: جاده , سفر , شهرداری , شهروند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خرید زندگی