خرید زندگی
مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای كشور عنوان كرد

برخورد با مراكز معاینه فنی متخلف و چشم پوشی ستادهای معاینه فنی از تخلفات مراكز

برخورد با مراكز معاینه فنی متخلف و چشم پوشی ستادهای معاینه فنی از تخلفات مراكز

به گزارش خرید زندگی مدیر امور اجرائی معاینه فنی خودرو های کشور اظهار داشت: با توجه به اهمیت مسئله معاینه فنی خودرو ها با متخلفین حوزه معاینه فنی شامل مراکز و ستادهای معاینه فنی تحت پوشش شهرداری ها و خصوصی برخورد قاطعانه خواهد شد و هیچ نوع چشم پوشی صورت نخواهد پذیرفت.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، سعید قیصر مدیرعامل اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور و مدیریت امور اجرائی معاینه فنی خودرو های کشور از برخورد قاطع با متخلفین حوزه معاینه فنی خودرو ها آگاهی داد و اظهار داشت: چه مراکز معاینه فنی تحت تملک شهرداری ها و چه بخش خصوصی در صورت ارتکاب تخلف در اجرای فرایند، از فعالیت آنان ممانعت به عمل خواهد آمد.
وی ادامه داد: باتوجه به حساسیت موضوع معاینه فنی خودرو و نقش آن در سلامت و کاهش آلایندگی هوا، هیچ تخلفی قابل چشم پوشی نبوده و با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.
وی افزود: باتوجه به این که معاینه فنی خودرو ها یک موضوع مهم اجتماعی است که عدم رعایت صحیح و استانداردهای لازم در این خصوص ایمنی و سلامت را به خطر می اندازد، پس موضوع تخلفات معاینه فنی ارتباط مستقیم با حقوق شهروندی داشته و تمام تلاش خودرا معطوف کردیم تا ضریب تخلفات را به حداقل برسانیم.
وی ضمن هشدار به کلیه مراکز معاینه فنی خودرو های سراسر کشور اشاره کرد: مراکز معاینه فنی خودرو دقت نمایند چنانچه حقوق شهروندی را لحاظ نکنند، طبق قانون برخورد جدی تری با آنها صورت خواهد پذیرفت.
قیصر اشاره کرد: بی شک ستادهای معاینه فنی موظف می باشند بر مراکز معاینه فنی خودرو ها نظارت کامل و دقیقی داشته باشند؛ بدیهی است همچون گذشته، هیچ نوع تخلفی در مراکز و همین طور چشم پوشی ستادهای معاینه فنی از تخلفات مراکز قابل اجتناب نبوده و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.
مدیریت امور اجرائی معاینه فنی خودرو های کشور اشاره کرد: با مراکز و مراکز معاینه فنی تحت تملک شهرداری ها با شدت و قاطعیت بیشتری برخورد خواهد شد.
منبع:

1399/11/02
12:24:56
0.0 / 5
1022
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
خرید زندگی