خرید زندگی
مركز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران خبر داد

احتمال ورود هوای تهران به شرایط بسیار ناسالم برای همه گروهها

احتمال ورود هوای تهران به شرایط بسیار ناسالم برای همه گروهها

مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران با صدور اطلاعیه ای ضمن اشاره به تداوم آلودگی هوای پایتخت و احتمال ورود به شرایط بسیار ناسالم برای همه گروه ها طی روزهای آتی، از شهروندان خواست از تردد غیرضروری در سطح شهر اجتناب کنند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا برپایه اطلاعات دریافت شده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، میانگین کیفیت هوای تهران در ساعت ۱۱، ۱۷۴ و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون بود و کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای همه گروه ها قرار داشت. متوسط ۲۴ ساعته کیفیت هوا در ایستگاه سوهانک منطقه۱ (۲۱۴) در شرایط بسیار ناسالم بود.
این گزارش می افزاید: برپایه اخطار شماره ۱۵ اداره کل هواشناسی استان تهران در تاریخ ۲۲ دی در خصوص تداوم پایداری هوا و انباشت آلاینده ها تا روز جمعه ( ۲۶ دی) احتمال ورود به شرایط بسیار ناسالم برای همه گروه ها طی روزهای آتی وجود دارد.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، بنابر اطلاعیه مرکز پایش آلودگی هوای تهران، سفارش می شود: شهروندان از تردد غیرضروری پرهیز کنند و از انجام فعالیتهای ورزشی و فیزیکی در فضای باز جدا خودداری به عمل آورند.
به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا در نسخه اولیه اطلاعیه مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران «احتمال ورود هوای تهران به شرایط خطرناک» ذکر شده بود اما بعد از ارسال خبر، روابط عمومی محیط زیست تهران به نقل از معاون نظارت و پایش اداره حفاظت محیط زیست استان تهران خواهان تغییر عبارت «شرایط خطرناک» به شرایط «بسیار ناسالم برای همه » شد.
منبع:

1399/10/25
13:20:47
0.0 / 5
952
تگهای خبر: شهروند , كیفیت , مال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
خرید زندگی