خرید زندگی
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران تاكیدكرد

لزوم اجرای پروتكل های سختگیرانه در بوستان ها بعد از بازگشایی

لزوم اجرای پروتكل های سختگیرانه در بوستان ها بعد از بازگشایی

خرید زندگی: عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از بازگشایی بوستان ها و... ابراز نگرانی كرد و خواهان اجرای پروتكل های سختگیرانه در پارك ها شد.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، زهرا نژاد بهرام در تذکر بامداد امروز خود که تقدیم هیات رئیسه کرد، درباب بازگشایی پارک ها و بوستان ها اظهار داشت: باتوجه به تعطیلی رستوران ها، مساجد، بقاع متبرکه، تالارها، سینماها و... که اغلب با جمعیتی محدودتر در قیاس با پارک ها و بوستان های شهری امکان فعالیت دارند، بدینوسیله نگرانی جدی خودرا در قبال صدور دستور بازگشایی پارک ها و بوستان های شهری در شرایط کنونی اعلام می کنم.

وی در ادامه اظهار داشت: پیش تر نیز فرمانده ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران نسبت به اتخاذ این تصمیم آگهی داده بودند، اتخاذ چنین تصمیماتی آثار شایان توجهی بر شهروندان از جنبه روانی در نحوه مواجهه با بحران ویروس کرونا و میزان جدیت در رعایت فاصله گذاری اجتماعی خواهد داشت. پس از شهردار تهران تقاضا دارم پیگیری های لازم را تا زمان تجدیدنظر در تصمیم اتخاذ شده انجام دهد.

نژادبهرام در آخر اظهارکرد: بدیهی است حتی در صورت اصرار بر ابلاغ و اجرایی شدن تصمیم مسئولان ستاد ملی مقابله با کرونا برای بازگشایی، اجرای پروتکل های سختگیرانه و جلوگیری از اقامت شهروندان در پارک ها و بوستان های شهری الزامی است.
منبع:

1399/02/07
18:22:28
5.0 / 5
3011
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
خرید زندگی