خرید زندگی
سرپرست فرمانداری ملارد خبر داد

غربالگری كارگران واحدهای تولیدی و صنعتی ظرف 72 ساعت آینده

غربالگری كارگران واحدهای تولیدی و صنعتی ظرف 72 ساعت آینده

به گزارش خرید زندگی سرپرست فرمانداری ملارد از غربالگری كارگران واحدهای تولیدی و صنعتی سطح شهرستان ملارد حداكثر ظرف ۷۲ ساعت اینده اطلاع داد.سجاد برنجی در گفتگو با ایسنا اظهاركرد: با عنایت به این كه فعالیتهای تولیدی در سطح شهرستان ملارد در جریان است برنامه زمانبندی به شكل كوتاه مدت تدوین شده است تا تمامی كارگران واحدهای تولیدی و صنعتی سطح شهرستان غربالگری شوند.

وی اضافه كرد: به تمامی كارخانه ها و واحدهای تولیدی ابلاغ گردیده آنچه كه در ارتباط با رعایت فاصله اجتماعی اعلام شده به صورت دقیق رعایت نمایند و نظارت دقیق بر عملكرد آنها هم اعمال خواهد شد.

برنجی افزود: غربالگری كارگران با همكاری شبكه بهداشت و درمان و مجموعه سپاه در سطح شهرستان در كوتاه مدت یعنی حداكثر ظرف مدت ۷۲ ساعت آینده انجام می شود چونكه اثرگذاری مناسب این كار در كوتاه مدت خواهد بود تا بدین سان از سلامت همه افرادی كه در سال جهش تولید در حال فعالیت هستند، مطمئن شویم.

وی تصریح كرد: مدیران واحدهای تولیدی هم برابر دستورالعمل ابلاغی باید تمامی موارد فاصله اجتماعی را مورد توجه جدی قرار دهند و موارد مشكوك میان كارگران را اعلام كنند تا آزمایش های لازم روی این افراد صورت گیرد.
1399/01/22
13:29:51
5.0 / 5
2839
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
خرید زندگی