خرید زندگی
فرمانده انتظامی شاهرود:

سارق سابقه دار در شاهرود دستگیر شد

سارق سابقه دار در شاهرود دستگیر شد

به گزارش خرید زندگی فرمانده انتظامی شاهرود از دستگیری یك سارق سابقه دار در این شهرستان اطلاع داد و اظهار داشت: این فرد در شهر رویان دستگیر و به ۳۷ فقره سرقت اعتراف كرده است.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، سرهنگ علی كریمی پس از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در ستاد فرماندهی انتظامی شاهرود از دستگیری یك سارق سابقه دار در این شهر اطلاع داد و ابراز كرد: این سارق با هوشیاری مأموران پاسگاه شهر رویان از توابع شاهرود دستگیر و به چنگ قانون افتاد.
وی با اشاره به اینكه به دنبال وقوع چند فقره سرقت اماكن خصوصی در شهرستان شاهرود با عنایت به حساسیت مبحث در دستوركار قرار گرفت، اضافه كرد: واحد تجسس كلانتری ۱۴ رویان در تحقیقات انجام شده ردپای فردی سابقه دار و حرفه ای را در ارتكاب این جرایم كشف كردند.
فرمانده انتظامی شاهرود با اشاره به اینكه شناسایی مخفیگاه متهم و هماهنگی های لازم قضائی صورت گرفت تا در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه این فرد دستگیر شود، تاكید داشت: این سارق سابقه دار، در بازدر بازجویی های انجام شده و با ادله غیرقابل انكار درنهایت به ۳۷ فقره سرقت اماكن خصوصی در سطح شهرستان شاهرود اعتراف كرد.
كریمی از شناسایی و دستگیری مال خر اموال مسروقه این سارق هم اطلاع داد و اظهار داشت: پرونده این متهمان برای قرار گرفتن در چرخه قضائی به دستگاه قضا ارجاع شد.

1399/01/18
23:35:32
5.0 / 5
3450
تگهای خبر: اموال , سرقت , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
خرید زندگی