خرید زندگی

واكنش حناچی به بستن درهای بوستان مادر بدلیل حضور همسر ظریف

واكنش حناچی به بستن درهای بوستان مادر بدلیل حضور همسر ظریف

به گزارش خرید زندگی شهردار تهران درباره خبر بسته شدن درهای بوستان مادر به خاطر حضور همسر وزیر خارجه اظهار داشت: اگر چنین اتفاقی افتاده باشد، بر طبق تصمیم سلیقه ای بوده است.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، پیروز حناچی در حاشیه جلسه امروز هیأت دولت در پاسخ به این پرسش كه آیا صحت دارد كه درهای پارك مادر به خاطر حضور همسر ظریف بسته شده است؟ اظهار نمود: اگر چنین اتفاقی هم افتاده باشد بر طبق تصمیم سلیقه ای بوده است. نه ما و نه وزیر خارجه موافق این اتفاق نبوده ایم.
حناچی درباره خدمات شهرداری تهران برای مراسم اربعین اظهار نمود: حدود ۱۴۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری شهرداری تهران به نجف و كربلا رفته اند كه البته ما خیلی اصرار نداریم كه این خدمات به اسم شهرداری ارائه شود. امسال كسانی كه به زیارت می روند برای پاكیزه نگه داشتن مسیر راهپیمایی اقدام می كنند كه یك كار مردمی است و شهرداری فقط زمینه آنرا فراهم نموده است یعنی وسایل در اختیار زوار قرار داده و ساماندهی لازم را انجام می دهد تا زباله ها از مسیر راهپیمایی جمع آوری شود.
شهردار تهران در پاسخ به این پرسش كه چه اقدامی برای جمع آوری معتادانی كه در میادین تجمع می كنند، دارید؟ اشاره كرد: كار مشتركی بین شهرداری، بهزیستی و نیروی انتظامی در حال انجام می باشد كه نتایج آنرا اعلام خواهیم كرد.
وی درباره بدهی های شهرداری به خاطر حوزه حمل و نقل درون شهری اشاره كرد: بخش عمده بدهی شهرداری تهران مربوط به مترو و حمل و نقل عمومی است و شهرداری نباید برای حل مسئله ترافیك و آلودگی هوا تنها باشد برای اینكه این مسئله یك مسئله حاكمیتی است.
منبع:

1398/07/17
14:21:31
5.0 / 5
4435
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
خرید زندگی