خرید زندگی
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار خبر داد

پیشبینی عرضه ۳۰ هزار رأس دام به مناسبت عید قربان

پیشبینی عرضه ۳۰ هزار رأس دام به مناسبت عید قربان

به گزارش خرید زندگی مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با اشاره به پیشبینی عرضه ۳۰ هزار دام به مناسبت عید سعید قربان اظهار داشت: بیشتر از ۱۲۰۰ نفر در ایام عرفه و عید قربان به شهروندان تهرانی خدمت رسانی می كنند.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، سعید راد با اشاره به اقدامات انجام شده برای عید قربان و روز عرفه اظهار نمود: پیشبینی ما این است كه به مناسبت این روز ۳۰ هزار رأس دام در ۲۴ جایگاه ثابت و موقت عرضه بهداشتی دام ارائه شود.

وی با اشاره به اینكه در ایام عرفه و عید قربان بیشتر از ۱۲۰۰ نفر به شهروندان تهرانی خدمات رسانی می كنند، اظهار داشت: این افراد شامل ۶۰۰ ذابح، بیشتر از ۶۰۰ نفر از پرسنل سازمان مدیریت میادین و شهرداری مناطق، ۱۶۶ دامپزشك و ۲۴ ناظر شرعی و روحانی هستند كه در ۲۴ جایگاه عرضه بهداشتی دام مستقر می شوند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار افزود: پرداخت غرامت به مشتریان هم برای این روز پیشبینی شده است. چنانچه مشتریان دامی را تهیه كنند كه به تشخیص دامپزشك بخش هایی از دام یا تمام لاشه دام غیرقابل مصرف باشد، آن بخش یا تمامی لاشه معدوم می شود و وجه آن به مشتری بازگردانده خواهد شد.

راد با اشاره به جایگاه های عرضه بهداشتی دام توضیح داد: برای روز عید قربان سه جایگاه ثابت در شهرك حكیمیه واقع در منطقه ۴، بزرگراه امام رضا(ع) واقع در منطقه ۱۵ و احمدآباد مستوفی واقع در منطقه ۱۸ در نظر گرفته شده است علاوه بر این سه جایگاه ثابت، ۲۱ منطقه دارای جایگاه موقت هستند.

وی با اشاره به اینكه در جایگاه های موقت علاوه بر جانمایی سازه های موقت، نسبت به تأمین برق و آب بهداشتی اقدام شده است، اظهاركرد: ایجاد شرایط بهداشتی برای دفع فاضلاب و جلوگیری مناطق از كشتار غیرمجاز دام در سطح منطقه همچون این اقدامات است و در همین راستا شهرداری های مناطق همكاری بسیار خوبی را با سازمان میادین میوه و تره بار داشته اند.

راد افزود: پیروز حناچی - شهردار تهران - بر خدمات رسانی حداكثری به شهروندان به مناسبت عید قربان و حفظ بهداشت شهر و سلامت شهروندان از راه عرضه خدمات در این جایگاه های بهداشتی تاكید كرده است.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با اشاره به اینكه ۲۴ جایگاه عرضه بهداشتی دام، سامانه بهداشتی گسترده ای را ایجاد كرده اند، اظهار داشت: این سامانه بهداشتی در مساحت ۷۰۰ كیلومترمربعی تهران و در پنج پهنه شمالی، جنوبی، مركزی، شرقی و غربی جانمایی شده است و به ۹ میلیون جمعیت تهرانی خدمت رسانی می كند.
1398/05/17
18:33:31
5.0 / 5
4111
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , خدمات , خدمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
خرید زندگی