خرید زندگی

تهران 80 آرامستان دارد

تهران 80 آرامستان دارد

به گزارش خرید زندگی عضو شورای شهر تهران در نخستین تهرانگردی سال 98 كه از بهشت زهرا آغاز شد، اعلام نمود كه تهران در گذشته ۱۴۰ آرامستان داشت كه امروز تنها ۸۰ آرامستان باقی مانده است.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، احمد مسجد جامعی در نخستین تهرانگردی سال 98 با حضور در بهشت زهرا و مزار شهدای ارتش، یاد و نام آنها را گرامی داشت و ضمن رونمایی از تندیس شهیدان آوینی و صیاد شیرازی در سخنانی اظهار داشت: تهران یك زمانی ۱۴۰ آرامستان داشت كه حالا عمده آن به بوستان و فضای سبز تبدیل شدند و حالا تنها ۸۰ آرامستان باقی مانده كه به صورت محدود از آن استفاده می شود كه عمدتاً زیر نظر اوقاف است.
وی بااشاره به وضعیت نابسامان بعضی از آرامستان ها، اظهار داشت: متأسفانه بعضی از آرامستان ها را به هم ریخته اند بعنوان مثال در گذشته به احترام حرم حضرت عبدالعظیم در شهر ری از ساختن مقبره های دومناره جلوگیری می كردند اما حالا فكر می كنند كه ایده جالبی است و قبر دو مناره می سازند.
مسجدجامعی به تعویض سنگ قبرها هم اشاره نمود در حالیكه به قول وی این سنگ ها بعنوان سند می توانند مورد مطالعه قرار گیرد.
این عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینكه مطالعاتی انجام شده است كه به جای بهشت زهرا، فضاهای جدید ایجاد شود، اظهار داشت: ما به سازمان بهشت زهرا همواره توجه كرده ایم بگونه ای كه شغل تطهیركنندگی جزو مشاغل سخت و زیان آور شناخته شد.




1398/01/30
13:39:16
5.0 / 5
4520
تگهای خبر: آرام , ساخت , سازمان , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
خرید زندگی