خرید زندگی

تردد اتوبوس هایی با چهره جدید در تهران

تردد اتوبوس هایی با چهره جدید در تهران

خرید زندگی: مشاور فرهنگی معاونت حمل و نقل ترافیك شهرداری تهران از نصب برچسب در اتوبوس هایی آگاهی داد كه فیلتر جاذب دوده بروی انها نصب شده است.


علی پیرحسین لو در گفت و گو با ایسنا، در مورد نصب برچسب های جدید بر روی اتوبوس ها اظهار داشت: اتوبوس هایی كه بروی آنها فیلتر جاذب دوده نصب شده است، برچسبی در امتداد اطلاع رسانی بهتر بروی آن نصب شده می شود.
وی با اشاره به اینكه این فیلترها سبب می شود كه هیچ دوده ای از اگزوز آنها خارج نشود و آلایندگی آنها صفر است اظهار داشت: این اتوبوس ها ناوگانی سالم برای حمل ونقل انبوه بر در شهر هستند كه آلایندگی باز ندارند.
مشاور فرهنگی معاونت حمل ونقل ترافیك شهرداری تهران با اشاره به اینكه تاكنون بروی 30 دستگاه اتوبوس كه فیلتر دوده نصب شده، برچسب ها نصب شده، اظهار داشت: اكران این برچسب ها نشان دهنده تلاش مجموعه شهرداری است تا با مشاركت عمومی مردم هوای سالم تری را به تنفس نماییم.
وی ادامه داد: همین طور اتوبوس هایی كه از محل عوارض طرح ترافیك باز خریداری می شود با نصب برچسب متمایز می شود تا اعتماد از دست رفته مردم به نهاد شهرداری بازگردد و همشهریان مطمئن باشند، عایدی شهرداری از محل پرداخت عوارض مردم برای رفاه خود مردم استفاده می شود.

1397/12/02
19:19:11
5.0 / 5
4420
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خرید زندگی