خرید زندگی
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان سمنان:

14 فقره اراضی ملی استان سمنان رفع تصرف شد

14 فقره اراضی ملی استان سمنان رفع تصرف شد

به گزارش خرید زندگی، فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی سمنان با اعلان اینکه طی سه ماهه نخست سال جاری 31 پرونده تخریب منابع طبیعی در استان تشکیل شد، اظهار داشت: 14 فقره تصرف اراضی ملی به منابع طبیعی بازگشت.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، علیرضا ابوطالبی بامداد دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران به میزبانی سالن شهید نقاشان اداره کل منابع طبیعی استان سمنان با اعلان اینکه طی سه ماهه نخست سال جاری ۳۱ فقره پرونده تخریب و تصرف اراضی ملی در استان تشکیل شد، اظهار داشت: این میزان مساحت ۱۹۵ هزار و ۶۸۰ متر مربع را در بر دارد.
وی بابیان این که از این تعداد ۱۴ فقره پرونده تصرف اراضی ملی به منابع طبیعی استان سمنان بازگشت، اضافه کرد: این تعداد پرونده مساحت ۵۰۱ هزار و ۶۳ متر مربع را شامل می شود.
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان سمنان با اعلان اینکه هرگونه تغییر کاربری اراضی ملی ممنوع می باشد، اظهار داشت: این ساخت و سازهای بدون مجوز با حکم قضائی تخریب و به منابع طبیعی عودت خواهد شد.
ابوطالبی در ادامه اشاره کرد: از شهروندان استان سمنان درخواست داریم پیش از خرید ملک یا زمین در مناطق ییلاقی حتما استعلام لازم را دریافت نمایند تا گرفتار ضرر و زیان نشوند.
وی بابیان این که با سودجویان در عرصه منابع طبیعی برخورد می شود، اضافه کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تصرف و ساخت و ساز بدون مجوز و تغییر کاربری در اراضی را با شماره ۱۵۰۴ و ۱۳۹ گزارش دهند تا موضوع رسیدگی شود.


منبع:

1403/04/18
12:17:46
5.0 / 5
39
تگهای خبر: ساخت , شهروند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
خرید زندگی