خرید زندگی
عضو شورای شهر تهران تأكید كرد

ضرورت توسعه مترو در مناطق پر تردد تهران

ضرورت توسعه مترو در مناطق پر تردد تهران

به گزارش خرید زندگی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: اولویت مدیریت شهری پایتخت برای توسعه مترو باید در مناطق پر تردد شهر باشد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، احمد صادقی در جریان بازدید از خط ۶ و ۷ مترو در چارچوب «طرح رصد ۲» اظهار نمود: توسعه مترو جزء اولویت های مدیریت شهری در این دوره است و توسعه خط ۶ مترو بعنوان طولانی ترین خط مترو با اتصال شمال غرب به جنوب پایتخت دارای اهمیت فراوان است.
وی ادامه داد: با این وجود نکته ای که باید مد نظر قرار گیرد توسعه خطوط مترو در جنوب پایتخت و مناطق پرتردد است.
صادقی افزود: توسعه جنوبی خط ۶ مترو تا حرم حضرت عبدالعظیم باید در ارجحیت قرار گیرد، چون که الان در ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم با ترافیک شدید و انبوه جمعیتی مواجه هستیم که احتیاج به استفاده از حمل و نقل عمومی انبوه بر دارند.
رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: توسعه مترو برای تمامی سطح شهر و مناطق یک لزوم است، اما اولویت باید با مناطق پرتردد باشد.
طبق گزارش سایت شهر، وی خاطرنشان کرد: طرح «رصد» در همین راستا است که اولویت ها را برای اعتباراتی که تخصیص می دهیم، مشخص کنیم؛ بنابراین امیدواریم با عزم و جدیت خوب مدیریت شهری موانع برطرف شوند و هر چه سریعتر و بیشتر شاهد توسعه و راه اندازی خطوط و ایستگاه های مترو باشیم.
منبع:

1402/03/04
13:05:05
5.0 / 5
261
تگهای خبر: سایت , مال , مدیریت شهری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خرید زندگی