خرید زندگی

تمهیدات بهشت زهرا برای ترافیک پنجشنبه و جمعه پایانی سال

تمهیدات بهشت زهرا برای ترافیک پنجشنبه و جمعه پایانی سال

خرید زندگی: بامداد امروز در نشست مشترک مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و پلیس راهور تهران، آخرین تمهیدات برای ترافیک روان در روز پنجشنبه و جمعه پایانی سال تشریح شد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، محمدجواد تاجیک در تشریح تمهیدات انجام شده برای پنجشنبه و جمعه آخر سال اظهار داشت: در جلسات مختلفی که با پلیس راهور تهران بزرگ داشتیم و بامداد امروز هم جلسه نهایی برگزار شد، هماهنگی های مناسبی به جهت اینکه بار ترافیکی کمتری داشته باشیم، صورت گرفت و امیدواریم با همکاری شهروندان پنجشنبه و جمعه ای بدون مشکل و با ترافیک روان را پشت سر بگذاریم.

وی با اعلان اینکه در این جلسه، چند نکته مورد توافق صورت گرفت، اشاره کرد: نکته اول این که از اولین ساعات بامدادان پنجشنبه ۲۵ اسفند، درب های سازمان برای زیارت اهل قبور باز خواهد بود و شهروندان این مساله را برای مدیریت حضور مدنظر قرار دهند.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با بیان این مطلب که ۱۰ ایستگاه برای راهنمایی مردم در بهشت زهرا پیش بینی شده، اضافه کرد: همین طور چند هزار نقشه بهشت زهرا(س) برای تسهیل در رفت و آمد و هدایت درست در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
تاجیک اشاره کرد: در بحث حمل و نقل عمومی نیز تعداد ۵۰ دستگاه ون در داخل بهشت زهرا برای عزیزانی که از مترو و حمل و نقل عمومی استفاده می نمایند، پیش بینی شده است.

ایشان سپس اظهار داشت: ایستگاه متروی کهریزک دسترسی مستقیم به داخل بهشت زهرا(س) نداشته که از فردا این دسترسی ایجاد می شود و شهروندان می توانند در این ایستگاه هم در کنار ایستگاه حرم مطهر(ره)، برای ورود مستقیم به سازمان بهره ببرند.

تاجیک در خاتمه اظهار داشت: فعالیت سازمان در پنجشنبه آخر سال ۲۴ ساعته است و خدمات رسانی تا آخرین ساعات روز جمعه پایان سال ادامه دارد و به همین دلیل نیروهای سازمان بهشت زهرا (س) در این دو روز بصورت ۲۴ ساعته فعالیت خواهند داشت.

نیاز به همکاری و همراهی شهروندان داریم

سردار محمدحسین حمیدی رییس پلیس راهور تهران بزرگ نیز در آخر این جلسه اظهار داشت: در سنوات گذشته جریان ترافیک متراکم و فشرده بود و برای مدیریت این جریان و عدم اتلاف وقت شهروندان، پلیس از تمام امکاناتی که در مجموعه بهشت زهرا(س) توسط این مجموعه ایجاد شده، بهره برده است.

وی با اعلان اینکه امسال هم در زمینه معابر و درهای ورودی اتفاقات خوبی افتاده، اضافه کرد: با اینحال همه این تمهیدات برای جمعیت میلیونی که در این دو روز در این مجموعه حضور می یابند، کفایت نمی کند و مردم حتما باید با ما همراهی و همکاری داشته باشند.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا، رییس پلیس راهور تهران بزرگ اشاره کرد: از مردم عزیز می خواهیم بعد از حضور در بهشت زهرا(س) و قرائت فاتحه، مجموعه را سریعا ترک کرده و از برگزاری هر گونه مراسم و پخش نذورات اجتناب کنند.
سردار حمیدی اضافه کرد: شهروندان تلاش کنند از مترو و وسایل نقلیه عمومی بهره گیرند. ضمن این که در ورودی های سازمان هم پارکینگ اختصاص گرفته که استفاده از آن سبب می شود ترافیک منظم تر و اتلاف وقت کمتری داشته باشند.
منبع:

1401/12/25
12:50:20
5.0 / 5
42
تگهای خبر: پلیس , خدمات , سازمان , شهروند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
خرید زندگی