خرید زندگی
در امضای تفاهمنامه همكاری میان وزارت دفاع و شهرداری تهران صورت گرفت

بهره مندی مدیریت شهر تهران از حریم هوایی در عملیات اطفاء حریق

بهره مندی مدیریت شهر تهران از حریم هوایی در عملیات اطفاء حریق

خرید زندگی: تفاهمنامه ای در زمینه بهره مندی مدیریت شهر تهران از حریم هوایی شهر در  عملیات اطفاء حریق در حریم و محدوده شهری تهران و استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های سازمان های تابعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به امضا رسید.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، بامداد امروز -سه شنبه آبان ۱۳۹۹- تفاهم نامه ای در زمینه بهره مندی مدیریت شهر تهران از حریم هوایی شهر در عملیات اطفاء حریق در حریم و محدوده شهری تهران و استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های سازمان های تابعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح میان این وزارتخانه و شهرداری تهران به امضا رسید. هدف از این تفاهم نامه استفاده از همه ظرفیت های دو طرف برای نجات و اطفای حریق، ارتقای تجهیزات و سامانه موجود در مدیریت شهری به خصوص سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران است.
این همکاری همین طور شامل برنامه ریزی و برگزاری پودمان های آموزشی و همایش های مشترک برای بالا بردن سطح آمادگی برای مقابله با بحران هاست.
برای اجرای این تفاهم نامه که به مدت پنج سال اجرا می شود، کمیته مشترکی تشکیل خواهد شد که مراحل اجرائی آنرا عملیاتی کند و از امروز اجرائی می شود.
طبق گزارش سایت شهر، این تفاهم نامه در ساختمان وزارت دفاع به امضای پیروز حناچی شهردار تهران و امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح رسید و برخی از چهره های لشکری و کشوری همچون برخی از مقامات وزارت دفاع و همین طور مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، عبدالرضا گلپایگانی معاون معماری و شهرسازی و مهدی داوری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران حضور داشتند و پس از امضای تفاهم نامه شهردار تهران و وزیر دفاع در یک جلسه داخلی و خصوصی به بررسی موضوعات مشترک میان شهرداری تهران و وزارت دفاع در زمینه های مختلف پرداختند.
منبع:

1399/08/27
12:57:43
5.0 / 5
803
تگهای خبر: آموزش , خدمات , ساخت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
خرید زندگی