خرید زندگی

تقدیر وزیر ورزش و جوانان از خدمات تشكل های جوانان در موضوع كرونا

تقدیر وزیر ورزش و جوانان از خدمات تشكل های جوانان در موضوع كرونا

خرید زندگی: وزیر ورزش و جوانان از خدمات و كارهای گسترده سازمان های مردم نهاد جوانان كشور در موضوعات مرتبط به بیماری كرونا تقدیر و تشكر كرد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، متن نامه تقدیر مسعود سلطانی فر از سازمان های مردم نهاد جوانان به شرح زیر است:
"به دنبال شیوع گسترده بیماری كرونا، مردم كشور خصوصاً محرومین جامعه علاوه بر دست و پنجه نرم كردن با این بیماری و محدودیت های ناشی از آن، درگیر مشكلات و سختی های تبعی آن همچون تهیه مواد ضدعفونی كننده، ماسك، دارو و غیره شده اند و یك دفعه دیگر شما سازمان های مردم نهاد جوانان كشور در همه استانها، بی توقع و انتظار، با همت و تلاش خود در روزهای تعطیلات نوروز مجاهدانه، به كمك مردم شتافتید.
اخبار و گزارش های واصله نشان از تلاش گسترده شما در جهت تولید گسترده لوازم مورد نیاز برای مدافعان عرصه سلامت (كادر بهداشت و درمان) و همین طور توزیع در میان مردم مناطق محروم كشور دارد.
در عین حال حضور میدانی و ضدعفونی كردن معابر و اماكن عمومی و همین طور تلاش در امتداد فرهنگ سازی بوسیله پویش های اجتماعی تولیدات بصری و انتشار در شبكه های اجتماعی در امتداد حفظ بهداشت عمومی و ترویج فرهنگ ماندن در خانه بسیار دلگرم كننده بود.
امروز ایران اسلامی به شما فرزندان خود می بالد كه در همه بزنگاه ها بی هیچ چشم داشتی ایثارگرانه و دلاورانه در عرصه دفاع از كیان نظام و خدمت رسانی به مردم حضور موثر داشتید.
اینجانب نیز به شما افتخار كرده و خاضعانه از زحمات شما تقدیر و تشكر می كنم و از خداوند بزرگ، آرزوی توفیق بیش از پیش شما را دارم."
منبع:

1399/01/12
21:26:35
5.0 / 5
3154
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
خرید زندگی