خرید زندگی
معاون سازمان محیط زیست مطرح كرد؛

استخدام 570 نفر در سازمان حفاظت محیط زیست

استخدام 570 نفر در سازمان حفاظت محیط زیست

به گزارش خرید زندگی، معاون سازمان محیط زیست از پیگیری برای دریافت مجوز استخدام ۵۷۰ نفر در سازمان حفاظت محیط زیست اطلاع داد و ابراز امیدواری کرد فراخوان جذب این تعداد در آزمون استخدامی آتی منتشر شود.


به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، رضا انجم شعاع؛ معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست در جلسه دیدار مدیران این معاونت با معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان حفاظت محیط زیست که بعدازظهر امروز برگزار شد، به عرضه گزارشی از اقدامات انجام شده در معاونت توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست پرداخت و ضمن اشاره به راه اندازی شورای حقوقی این سازمان، اظهار داشت: مقرر شده است که در همه قراردادهای سازمان، نظر دفتر حقوقی دریافت شود.
وی، راه اندازی کانون ارزیابی شایستگی مدیران را از دیگر اقدامات مهم این معاونت برشمرد و اضافه کرد: هم اکنون، ارزیابی مدیران پایه و عملیاتی در این کانون در حال انجام می باشد و بزودی مجوز ارزیابی مدیران میانی هم دریافت خواهد شد. به قول انجم شعاع، ۳۴۵ مدیر آینده سازمان در طول ۲ سال آینده پرورش داده خواهند شد. معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست، راه اندازی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها را از دیگر دستاوردهای این معاونت برشمرد. وی از پیگیری برای دریافت مجوز استخدام ۵۷۰ نفر در سازمان حفاظت محیط زیست اطلاع داد و ابراز امیدواری کرد فراخوان جذب این تعداد در آزمون استخدامی آتی منتشر شود. انجم شعاع در ادامه اظهار داشت: سازمان حفاظت محیط زیست در سامانه ملی فضای کسب و کار در میان دستگاههای اجرایی رتبه برتر را کسب کرده است و در تلاش هستیم که جایگاه خویش را حفظ نماییم. معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به تشکیل ستاد برنامه و بودجه این سازمان، نقش این ستاد را در اعتبارات تخصیص یافته به سازمان در لایحه بودجه ۱۴۰۲ حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: ما تلاش می نماییم که سازمان در لایحه بودجه و برنامه هفتم توسعه به جایگاه مناسبی برسد. وی ضمن اشاره به تمرکز این معاونت بر بحث انضباط مالی، تصریح کرد: در حوزه تخلفات اداری با نگاه جلوگیری از تخلفات پیش می رویم. انجم شعاع از استقرار نظام بهره وری در سطح ستاد و استان ها اطلاع داد و اظهار داشت: توجه به معیشت همکاران بعنوان مهم ترین سرمایه سازمان در اولویت برنامه های معاونت توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس قرار دارد. در ادامه این جلسه و بعد از عرضه گزارش از جانب مدیران معاونت توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست، علی سلاجقه؛ معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان حفاظت محیط زیست، استقامت، صداقت و صلابت را از خصوصیت های همکاران این معاونت برشمرد و اظهار داشت: تابحال گامهای خوبی در معاونت توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست برداشته شده و از ظرفیت ها به خوبی بهره گرفته شده است. وی، انسجام درون سازمانی را یک اصل در سازمان حفاظت محیط زیست عنوان نمود و خطاب به مدیران معاونت توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس اظهار داشت: شما باید افق های بلند را ببینید و بر این اساس، طرح های کلان تحول آفرین برای ارتقای جایگاه سازمان حفاظت محیط زیست تعریف کنید. رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه بر ضرورت مناسب سازی ساختمان های اداری این سازمان و ایجاد فضاهای ورزشی مطلوب برای همکاران تاکید نمود. معاون رئیس جمهور، اضافه کرد: در استان هایی که همکاران ما فاقد مسکن هستند با استفاده از اراضی سازمان و استفاده از تسهیلات مسکن، برای خانه دار شدن همکاران اقدام کنید.منبع:

1402/04/18
09:16:47
5.0 / 5
297
تگهای خبر: ساخت , سازمان , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان خرید زندگی
خرید زندگی