خرید زندگی

پایانه شرق، کی به بهره برداری می رسد؟

پایانه شرق، کی به بهره برداری می رسد؟

به گزارش خرید زندگی، مدیرعامل بهره برداری سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه مسافری شهر تهران، اظهار داشت: پایانه شرق سال ۹۶ در آستانه افتتاح بود اما ۴سال توقف پروژه در دوره پنجم مدیریت شهری باعث پس رفت کار شد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، پوریا علیمردانی پیرامون زمان افتتاح و تکمیل پایانه شرق، توضیح داد: ما کارفرمای این پروژه نبودیم و مبحث پایانه شرق در قسمت عمرانی شهرداری تهران پیگیری می شد. افتتاح پایانه شرق مدت ها به علت کسری بودجه به تاخیر افتاد و نیمه کاره مانده بود.
وی با بیان این نکته که تکمیل پروژه های نیمه تمام دشوارتر است و پیچیدگی های خودش را دارد، اظهار داشت: پروژه مدت ها از فاز اجرا گذشته بود و حالا دو ماه است که برای تکمیل به ما سپرده شده است. پایانه شرق سال ۹۶ در آستانه افتتاح بود اما ۴سال توقف پروژه در دوره پنجم مدیریت شهری باعث پس رفت کار شد.
مدیرعامل بهره برداری سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه مسافری شهر تهران ضمن اشاره به این که سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه مسافری شهر تهران برای تکمیل پروژه فرصت یک ساله لازم دارد، اضافه کرد: باید تأمین مالی صورت بگیرد تا پروژه ساخته و تکمیل بشود. طبیعتا امکان پذیر نیست که پروژه ای را که چند سال مسکوت مانده در کوتاهترین زمان افتتاح نماییم.
به گزارش شهر، وی با بیان این نکته که پروژه پایانه شرق در ریل انجام است، تصریح کرد: بمحض تکمیل بودجه کار را شروع می نماییم. این پروژه در سالهای توقف پیشرفت معکوس داشته و پس رفت کرده است.
منبع:

1402/01/11
15:04:50
5.0 / 5
221
تگهای خبر: ساخت , سازمان , شهرداری , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
خرید زندگی