خرید زندگی

تثبیت ۱۴ باغ در تهران

تثبیت ۱۴ باغ در تهران

به گزارش خرید زندگی، اعضای شورای شهر تهران باغ بودن یا نبودن چند ملک در پایتخت را بررسی کردند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر بررسی پرونده های پلاک ثبتی را در دستور کار قرار دادند که جعفر شربیانی در تشریح جزئیات پرونده اول اظهار داشت: این پرونده ۲۵۵۲ متر در منطقه چهار است که حتی از نصاب قانونی هم بیشتر درخت دارد و همینطور رای کمیسیون ماده ۱۲ دایر بر باغ بودن این ملک است و ما هم این ملک را باغ اعلام می نماییم که اعضای شورا با رای خود این ملک را باغ اعلام نمودند.
در ادامه شربیانی اضافه کرد: ملک دیگر بیشتر از ۲۲۰۰ متر در منطقه چهار است که نه تنها حد نصاب درختان را دارد؛ بلکه رای کمیسیون ماده ۱۲ را هم دارد و برپایه تصاویر ماهواره ای گستره قالب این ملک پوشیده از درخت است و ما هم در کمیسیون این ملک را باغ اعلام کردیم که اعضای شورا با رای خود این ملک را باغ اعلام نمودند.
شربیانی به پرونده دیگری متعلق به یک زمین بیشتر از ۲۰۰۰ متری در منطقه چهار که حد نصاب درختان را داراست اشاره نمود و اظهار داشت: رای کمیسیون ماده ۱۲ هم دایر بر باغ بودن است و این قطعه زمین تفکیک شده از پهنه سبز است که ما در کمیسیون این ملک را باغ اعلام کردیم.
به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، اعضای شورا هم با رای خود این ملک را باغ اعلام نمودند.
ایشان در ادامه با بیان اینکه پرونده دیگر متعلق به یک ملک ۲۲۲۰ متری در منطقه چهار است، افزود: این ملک حد نصاب درختان را ندارد اما کمیسیون ماده ۱۲ آن دایر بر باغ بودن است و ما هم این ملک را باغ اعلام می نماییم. اعضای شورا هم با رای خود این ملک را باغ اعلام نمودند.
شربیانی ضمن اشاره به پرونده ای دیگر به متراژ ۱۲۰۰ متر در منطقه سه تهران اظهار داشت: سند این ملک یک قطعه زمین است اما تصاویر هوایی نشان داده است که ملک پوشیده از درختان پرارزش با محیط بن بالاست و ما این ملک را باغ اعلام می نماییم که اعضای شورا با رای خود این ملک را باغ اعلام نمودند.
ایشان در ادامه ضمن اشاره به پرونده دیگر اظهار نمود: این ملک ۳۸۰۰ متر در منطقه یک واقع شده و تصاویر هوایی نشان داده است که گستره قالب این پلاک درختان بوده است اما هم اکنون درخت کم دارد، البته رای کمیسیون ماده ۱۲ دایر بر باغ بودن است و ما این ملک را باغ اعلام می نماییم.
به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، اعضای شورا با رای خود این ملک را باغ اعلام نمودند.
وی ادامه داد: پرونده دیگر متعلق به یک ملک ۲۷۰۰ متری در منطقه ۲۰ است که کمیسیون ماده هفت امسال رای بر باغ بودن این ملک داده است و سند این ملک هم باغ است و ما هم این ملک را باغ اعلام می نماییم. اعضای شورا هم با رای خود این ملک را باغ اعلام نمودند.
شربیانی در ادامه افزود: پرونده ای دیگر متعلق به منطقه ۲ است که حد نصاب درختان را ندارد و سند این ملک هم زمین بوده است اما رای کمیسیون ماده ۱۲ در خصوص باغ بودن را دارد که اعضای شورا با رای خود این ملک را باغ اعلام نمودند.
وی پرونده دیگر را متعلق به یک زمین ۱۱۱۳ متری در منطقه سه عنوان نمود که حد نصاب درختان را ندارد و سند آن هم یک امارت و باغچه اعلام شده است که ما این ملک را غیرباغ اعلام می نماییم.
به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، اعضای شورا هم با رای خود این ملک را غیرباغ اعلام نمودند.
او همینطور در تشریح جزئیات یک ملک ۱۰۰۰ متری در منطقه پنج اظهار نمود: سند این ملک یک قطعه زمین مشجر معروف به توتستان است و ما این ملک را باغ اعلام می نماییم. اعضای شورا با رای خود این ملک را باغ اعلام نمودند.
شربیانی در تشریح ۲ پرونده پلاک ثبتی اظهار داشت: ملک اول ۱۲۰۰ متر در منطقه سه واقع شده که حدنصاب درختان پرارزش را دارد که ما آنرا باغ اعلام کردیم و ملک دوم ۷۰۰۰ متر در منطقه ۲۲ است که کمیسیون ماده هفت اعلام نموده که این ملک حد نصاب درختان را ندارد؛ اما شرایط احراز باغ را دارد که ما هم این ملک را در کمیسیون باغ تشخیص دادیم.
به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، اعضای شورا هم با رای خود این ۲ ملک را باغ اعلام نمودند.
شربیانی افزود: پرونده دیگر متعلق به یک ملک ۲۲۰۰ متری در منطقه یک است که برپایه پایش تصاویر ماهواره ای متوجه شدیم که گستره قالب این ملک درخت بوده و ما هم این ملک را باغ اعلام کردیم و پرونده دیگر متعلق به یک ملک ۷۷۹ متری در منطقه یک بوده که حد نصاب درختان را دارد و ما هم این ملک را باغ اعلام می نماییم.
به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، اعضای شورا با رای خود این ۲ ملک را باغ اعلام نمودند.1401/09/09
10:12:17
5.0 / 5
300
تگهای خبر: شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
خرید زندگی