خرید زندگی
در اجرای طرح ملی قرار دوازدهم؛

۵۳۰ بسته معیشتی در کاشمر توزیع شد

۵۳۰ بسته معیشتی در کاشمر توزیع شد

کاشمر ـ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر اظهار داشت: در اجرای طرح ملی قرار دوازدهم طی چهار مرحله ۵۳۰ بسته معیشتی بین خانواده های کم برخوردار توزیع شد.حجت الاسلام حسین نیساری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: طرح ملی قرار دوازدهم؛ به نام و یاد امام دوازدهم جهت دستگیری از افراد کم برخوردار با عرضه خدمات اجتماعی از قبیل کمک های معیشتی توسط بقاع متبرکه و موقوفات اجرا می شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر اضافه کرد: این طرح از اسفندماه ۱۴۰۰ در آستان مقدس امامزادگان شهرستان آغاز و مرحله چهارم این طرح همزمان با دهه کرامت با توزیع ۱۲۰ بسته معیشتی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال انجام گرفت.
نیساری با اشاره به اینکه ۹۰ درصد از هزینه های اجرای این طرح از محل عوائد موقوفات تأمین شده است، خاطرنشان کرد: خیرین و نیکوکاران خیراندیش می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خویش را تحت عنوان قرار دوازدهم به نام و یاد امام دوازدهم به بقاع متبرکه شهرستان تحویل نمایند تا در چارچوب این طرح و به نام حضرت مهدی ارواحنا له الفدا به دست نیازمندان برسد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر اضافه کرد: این طرح در دوازدهم هر ماه اجرا که در چهار مرحله اجرای این طرح ۵۳۰ بسته معیشتی به ارزش بیشتر از دو میلیاردریال بین خانواده های کم برخوردار توزیع شده است.
وی بیان نمود: از آغاز سال ۱۴۰۰ از محل عوائد موقوفات و کمک خیرین تابحال دو هزار و ۱۶۰ بسته معیشتی بین خانواده های کم برخوردار توزیع شده است.

1401/03/23
09:18:17
5.0 / 5
248
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
خرید زندگی