خرید زندگی

شایعه انحلال شورای شهر آبادان تکذیب شد

شایعه انحلال شورای شهر آبادان تکذیب شد

رئیس شورایعالی استان ها شایعه انحلال شورای شهر آبادان به علت حادثه متروپل را تکذیب نمود.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، پرویز سروری پس از ظهر امروز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار نمود: جهت بررسی شرایط فنی ساختمان متروپل به آبادان سفر کردیم تا به اشتباهات و سوءاستفاده هایی که در ساخت این ساختمان انجام شده است، رسیدگی نماییم.
رئیس شورایعالی استان ها با تکیه بر این که ریزش متروپل حاکی از ضعف ناظران است، اضافه کرد: البته مشکل نظارت فنی بر ساختمان ها در کشور وجود دارد.
وی تصریح کرد: علت ریزش متروپل به صورت فنی بررسی خواهد شد و تلاش خواهیم کرد تا در نشست مشترکی با سازمان نظام مهندسی و شورایعالی استان ها از تکرار چنین حوادث ناگواری در کشور جلوگیری نماییم.
وی بیان نمود: در ریزش متروپل مجموعه عظیمی از تخلفات رخ داده و اساسا این ساختمان در بخش های طراحی، نظارتی و اجرایی با مشکلاتی مواجه بوده است.
رئیس شورایعالی استان ها اضافه کرد: یکی دیگر از علل ریزش این ساختمان متروپل نبود گزارش ناظران بود که میتوان در شبکه مقصران این اتفاق تلخ این مساله را بیان نمود.
وی با رد شایعه انحلال شورای شهر آبادان اظهار داشت: بحث انحلال شورای شهر مبتنی بر یک فرایند قانونی می باشد و در وهله نخست باید اثبات شود که شورای شهر در این اتفاق مقصر بوده است.


منبع:

1401/03/12
23:41:18
5.0 / 5
257
تگهای خبر: ساخت , سازمان , سفر , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
خرید زندگی