خرید زندگی
هاشمی:

اختلاف سطح 600 متری در تهران خطرآفرین است

اختلاف سطح 600 متری در تهران خطرآفرین است

به گزارش خرید زندگی رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: اختلاف ارتفاع 600 متری در تهران خطرناک و خطرآفرین است و برای مواجهه با این مساله باید ساخت تونل های آب را تکمیل نماییم.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در مراسم بهره برداری از پروژه های مدیریت سیلاب اظهار داشت: کشور نیاز به تحول دارد و حالا که فصل انتخابات است هر کسی آنرا طوری تعریف می کند. امیدوارم به سمت تحولی مثبت با انتخابات پیش رو برویم.
وی با اشاره به اینکه سخنرانان سابقه مدیریت سیلاب را به درستی نگفتند، اظهار داشت: مدیریت سیلاب از دهه چهل عنوان شد و اما در دهه پنجاه پروژه های زیادی برای شهر به اجرا درآمد که مترو و فاضلاب تهران متعلق به همان زمان است پس از انقلاب هم با وجود جنگ تحمیلی آیت الله هاشمی مدیریت سیلاب و فاضلاب را بیان کرد و همان موقع بحث مترو را هم در سال ۶۳ عنوان نمود.
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به شروع فعالیت شرکت خاکریزآب در سال ۷۲، اضافه کرد: ما در تهران اختلاف ارتفاع ۶۰۰ متری در بالا و پایین شهر داریم که خطرساز است. در این سالها ۵۳۰ کیلومتر تونل آب تولید شده است که باید به ۷۰۰ کیلومتر برسد. اینها عمدتاً در عمق ۱۲ تا ۴۰ متری ایجاد می شود و دیده نمی گردد و زحمتی است که در تهران کشیده می شود ولی متاسفانه مردم آنرا نمی بینند مترو یا فاضلاب را مردم می بینند. در مورد مدیریت سیلاب این اتفاق نمی افتد و به صورتی گم نام باقی مانده است و لازم است روی آن تبلیغات شود.
او اضافه کرد: در تهران ۵۰۰ کیلومتر اتوبان داریم در زیر زمین ۵۳۰ کیلومتر تونل های انتقال آب داریم.
طبق گزارش سایت شهر، هاشمی در ادامه سخنان خود با قدردانی از مدیرعامل شرکت خاکریز آب اظهار داشت: او مدیریت درخشانی در این عرصه داشته در صورتیکه ۳۳ سال سن دارد. من هم وقتی متروی تهران را به عهده گرفتم ۳۶ سال داشتم اما الان متوسط سن مدیریت شهری از ۵۰ گذشته است.
منبع:

1400/02/30
12:57:10
5.0 / 5
542
تگهای خبر: تولید , ساخت , سایت , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
خرید زندگی