خرید زندگی

جمع آوری معتادان متجاهر و كارتن خواب ها از حاشیه بزرگراه ها

جمع آوری معتادان متجاهر و كارتن خواب ها از حاشیه بزرگراه ها

خرید زندگی: معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح جمع آوری کارتن خواب ها و معتادین متجاهر از بزرگراه ها با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر و پلیس پیشگیری آگاهی داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، سرهنگ علی همه خانی در حاشیه اجرای این طرح در منطقه ۱۵ شهرداری تهران اظهار داشت: معتادین متجاهر و کارتن خواب هایی که بصورت ناگهانی وارد بزرگراه ها می شوند یکی از عوامل خطرآفرین در بزرگراه ها بوده و منجر به وقوع تصادفات جرحی و گاهی مرگبار میان خودرو و عابر پیاده می شوند. بدین جهت پلیس راهور تهران بزرگ و پلیس های مبارزه با موادمخدر و پیشگیری طرح ویژه جمع آوری این افراد را در دستور کار خود قرار دادند.
وی با اعلان اینکه دغدغه پلیس راهور تهران بزرگ کاهش تصادفات در پایتخت است، اظهار داشت: در اجرای این طرح مشترک که در منطقه ۱۵ شهرداری تهران به مرحله اجرا درآمد، پلیس راهور مبادرت به شناسایی معابر پرخطر و دارای ریسک بالای تصادف با معتادان متجاهر و کارتن خواب ها کرده و با حضور ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر و پلیس پیشگیری برخی از کارتن خواب ها و معتادین متجاهر از محل هایی نظیر فضای سبز میانه بزرگراه ها، فضای سبز حاشیه بزرگراه ها و... جمع آوری شدند.
بگفته معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در اجرای این طرح فضای سبز معابر بزرگراهی بسیج، خاوران، امام علی (ع) بعثت، آزادگان و... پاکسازی شد.
همه خانی با اعلان اینکه افراد جمع آوری شده به مراکز ترک اعتیاد یا مددسراها معرفی گشتند، اظهار داشت: اجرای این طرح در ایام آتی و در دیگر مناطق پایتخت نیز ادامه خواهد داشت.
منبع:

1400/02/04
10:27:14
5.0 / 5
582
تگهای خبر: آموزش , پلیس , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
خرید زندگی