خرید زندگی
جانشین فرمانده ناجا:

فرماندهی امنیت داخلی كشور بر عهده ناجا است

فرماندهی امنیت داخلی كشور بر عهده ناجا است

جانشین فرمانده ناجا ضمن اشاره به اینکه فرماندهی امنیت داخلی کشور برعهده این نیرو است، گفت وجود امنیت داخلی مؤثرترین مؤلفه در امنیت ملی و روابط بین المللی است.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، سردار قاسم رضایی عصر سه شنبه در کمیسیون اطلاعات و عملیات ناجا ضمن اشاره به اینکه خدمت در لباس ناجا بالاترین توفیق است، اظهار نمود: تکلیف مدار و الگو بودن یکی از خصوصیات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه فرماندهی امنیت داخلی کشور بر عهده ناجا است، تاکید کرد: وجود امنیت داخلی مؤثرترین مؤلفه در امنیت ملی و روابط بین المللی است.
سردار رضایی ضمن اشاره به اینکه یکی از اولویت های نیروی انتظامی و مطالبه مهم مردم مبارزه با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت است، اظهار داشت: برقراری امنیت اجتماعی و آسایش مردم مهم ترین هدف مقابله با اخلالگران از جانب نیروی است.
وی در ادامه رضایتمندی مقام معظم رهبری از نیروی انتظامی را سند افتخاری برای ناجا دانست و اضافه کرد: مردم نیروی انتظامی را پناهگاه امنی در مقابل ناهنجاری ها می دانند.
جانشین فرمانده ناجا همینطور ضمن اشاره به برگزاری انتخابات در ماههای آینده و نقش و وظیفه نیروی انتظامی، افزود: حضور در پای صندوق های رأی وظیفه همگانی و ملی است.
وی با اشاره به اینکه دشمنان از ماه ها پیش برای عدم مشارکت مردم در انتخابات برنامه ریزی کرده و به دنبال تشویش اذهان عمومی و ایجاد یاس و ناامیدی است، اظهار نمود: با تشکیل قرارگاه انتظامی امام علی (ع) و با هماهنگی های انجام شده دغدغه ای در زمینه انتظامات و امنیت انتخابات نداریم.
سردار رضایی با تاکید بر اینکه باید اشرافیت اطلاعاتی را به تسلط تبدیل نماییم، اظهار نمود: باید با اقدامات نامحسوس و اطلاعاتی، ابزار و فرصتی برای ضربه زدن به امنیت کشور در دست دشمنان قرار ندهیم و هر موضوعی که در اجرای نظم و امنیت جامعه اختلال بوجود می آورد رصد و کنترل شود.
جانشین فرمانده ناجا در ادامه به عملکرد این نیرو در بخش های مختلف بخصوص کشف سرقت ها و رضایت مندی مردم در این عرصه اشاره نمود و اظهار داشت: بر برخورد قاطع با محتکران و قاچاقچیان کالا و ارز هم بخش دیگری از اقدامات خوب نیروی انتظامی است.
وی با تاکید بر اینکه باید تلاش شود تا ترددهای غیرمجاز در مرزهای کشور به صفر برسد، افزود: مدیریت هوشمند مرزها در کشور موفق بوده و نیروهای مرزبانی باید در رصد و پایش مرزها هوشمندانه و مقتدر عمل کنند.
جانشین فرمانده ناجا ضمن اشاره به در پیش بودن فصل تابستان و وجود جاذبه های گردشگری در استان های شمالی، اضافه کرد: باید از همه امکانات و ظرفیت ها برای تأمین امنیت سواحل و تفرجگاه ها و رعایت شئون اسلامی استفاده گردد.


منبع:

1400/01/31
19:27:43
5.0 / 5
699
تگهای خبر: اجتماعی , امنیت , خدمت , سرقت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
خرید زندگی