خرید زندگی
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران:

ضرورت بازگشت به سنت شلیك توپ در نوروز با رعایت اصول ایمنی

ضرورت بازگشت به سنت شلیك توپ در نوروز با رعایت اصول ایمنی

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در واکنش به گزارش معاونت فرهنگی شهرداری در نوروز 1400 اظهار داشت: نماد سازی از برج آزادی که درایام نوروز به وقوع پیوست ازجمله مهم ترین اقداماتی است که در نوروز امسال انجام شد چونکه برج آزادی نماد و دروازه تهران است و این شهر را بدون برج آزادی نمی توان معرفی نمود.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، زهرا نژاد بهرام در دویست و هشتادو چهارمین جلسه شورا اظهار داشت: در ابتدای سال گفته شد که شهر تهران کرونا زده است و لازم است آثار نوروزی برای بهبود فضای شهر به آن وارد شود اما متأسفانه این اقدامات صورت نگرفت.
ایشان سپس با اشاره به برخی اقدامات که شایسته تقدیر بوده است اظهار داشت: بازگشت به متن جامعه و توجه به مناطق حاشیه نشین و برگزاری برنامه های موسیقی به زبان ها و گویش های مختلف، نشان دادن این که تهران مرکز ایران است و نماد سازی از برج آزادی که در این دوره به وقوع پیوست نیز ازجمله مهم ترین اقداماتی است که در نوروز امسال انجام شد. برج آزادی نماد و دروازه تهران است و این شهر را بدون برج آزادی نمی توان معرفی نمود.
وی ادامه داد: اتفاق خوب دیگر تقارن اعیاد مذهبی با ایام نوروز و انجام ویدئو مپینگ ها در این زمینه در شهر تهران بود.
این عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران اشاره کرد: سنت شلیک توپ در تهران سابقه داشته و بازگشت به این سنت با رعایت اصول ایمنی یک ضرورت است اما درباره حاجی فیروز باید دقت کنیم که آیا اساساً حاجی فیروز مسئله امروز تهران بوده است یا خیر؟ و موضوع دیگر اینکه آیا ضرورت داشته که بدون هیچ نوع پیشینه و آموزش، این اقدام انجام شود؟1400/01/17
16:42:08
5.0 / 5
601
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
خرید زندگی