خرید زندگی
اطلاعیه شماره۷ كمیته امنیتی ستاد ملی كرونا؛

اعلام اسامی شهرهای جدید قرمز و نارنجی

اعلام اسامی شهرهای جدید قرمز و نارنجی

به گزارش خرید زندگی کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه ای ضمن اعلام اسامی شهرهای گرفتار تغییر رنگ بندی، از مردم خواسته شده از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه شماره ۷ خود ضمن اعلام اسامی شهرهای جدیدی که به محدوده زرد و قرمز وارد شده اند از مردم خواست از سفرهای غیرضروری به این شهرها بپرهیزند و به پلاک های غیر بومی فرصت داد تا ۷۲ ساعت از این شهرها بیرون بروند. متن کامل این اطلاعیه، بدین شرح است: «در پی تغییر وضعیت برخی شهرهای کشور کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ضمن اعلام اسامی شهرهای مورد نظر به شرح ذیل از عموم هم وطنان و مردم شریف درخواست داشت تا ضمن توجه و اجرای موارد ذکر شده در اطلاعیه های شماره ۵ و ۶ این کمیته از انجام سفرهای غیر ضروری پرهیز کرده و آنرا به زمان مناسب تری موکول کنند. بر این اساس اسامی شهرهای تغییر وضعیت داده اعلام می شود: ۱- استان آذربایجان شرقی:
- جلفا از زرد به نارنجی
- سراب از نارنجی به قرمز ۲- استان آذربایجان غربی:
- شهرهای بوکان و سردشت از زرد به نارنجی ۳- استان اصفهان:
- خواهان از نارنجی به قرمز
- مبارکه از زرد به نارنجی ۴- استان ایلام:
- آبدانان از زرد به نارنجی ۵- استان تهران:
- دماوند از نارنجی به قرمز ۶- استان خوزستان:
- شهرهای ایذه و بهبهان از نارنجی به قرمز ۷- استان کردستان:
- قروه از زرد به نارنجی ۸- استان کرمانشاه
- اسلام آباد غرب از زرد به نارنجی از تمامی هموطنانی که از سایر شهرها و استان ها به این شهرها سفر کرده اند، درخواست می شود ظرف ۷۲ ساعت به منازل خود بازگردند. شایان ذکر است در صورت عدم توجه به خروج در مهلت تعیین شده خودرو های با پلاک غیر بومی در این شهرها اعمال قانون خواهند شد».

1400/01/05
00:51:33
5.0 / 5
910
تگهای خبر: اجتماعی , امنیت , سفر , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
خرید زندگی