خرید زندگی

افزایش گشت های ویژه برای كنترل ساخت و ساز های غیر مجاز در روزهای نوروز

افزایش گشت های ویژه برای كنترل ساخت و ساز های غیر مجاز در روزهای نوروز

به گزارش خرید زندگی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران اظهار داشت: گشت های ویژه کنترل بر ساخت و سازهای غیر مجاز در روزهای نوروز افزایش می یابد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، عبدالرضا چراغعلی ضمن اشاره به ضرورت مقابله با یاخت وسازهای غیرمجاز اظهار داشت: برای پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در روزهای نوروز و به منظور بررسی و اهتمام بیشتر برای پیشگیری از سو استفاده افراد سودجو تلاش خواهیم کرد تا با افزایش نظارت ها، جلوی ساخت و ساز غیرمجاز گرفته شود. بطور قطع هرگونه تخطی از قوانین و مقررات، به فرمانداری های تابع استان اعلام می شود و بر این اساس تعداد تیم های کشیک پلیس ساختمان و گشت در سطح شهر و اراضی تحت مدیریت به صورت شبانه روزی جهت تسریع در شناسایی هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز افزوده می شود و گزارشات تخلفات بر حسب ارتباط به دبیرخانه کمیسون ماده ۹۹ و ۱۰۰ قانون شهرداری اعلام می شود.

وی ادامه داد: فرمانداری ها نسبت به نصب بنر و اطلاع رسانی عمومی به شهروندان و مالکان و همینطور اعلام تبعات سوء ساخت و ساز غیر مجاز، قطع اشجار و تخریب اراضی اهتمام کنند. تصمیم گرفته شده تا با عوامل خاطی و متخلفین در امر ساخت و ساز غیر مجاز شدیدا برخورد شود و تاکید شده که از فعالیت مشاورین املاک غیر مجاز در سطح شهرستان جلوگیری شود.

وی تصریح کرد: فرمانداری ها مکلفند هماهنگی و ارتباط لازم را با دادستانی شهرستان در روزهای نوروز داشته باشند و همینطور نسخه ای از برنامه کشیک و مسئولین مربوطه در روزهای مذکور و گزارشات روزانه خویش را به این معاونت ارسال نمایند.
منبع:

1399/12/29
14:29:53
0.0 / 5
598
تگهای خبر: پلیس , ساخت , شهرداری , شهروند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
خرید زندگی