خرید زندگی

سامانه مجازی و نقشه گردشگری اراضی عباس آباد رونمایی گردید

سامانه مجازی و نقشه گردشگری اراضی عباس آباد رونمایی گردید

به گزارش خرید زندگی سامانه مجازی و نقشه گردشگری منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد همزمان با طرح استقبال از بهار و در جهت تحقق تهران هوشمند در مرکز همایش سپهر رونمایی گردید.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، این سامانه در جهت ارتقای خدمات رسانی به شهروندان و گردشگران از اراضی عباس آباد بعنوان نگین سبزو قطب گردشگری پایتخت بخصوص در شرایط پاندمی کرونا و ضرورت رعایت بیشتر پروتکلهای بهداشتی طراحی و رونمایی گردید.
سید محمد حسین حجازی مدیرعامل اراضی عباس آباد در آیین رونمایی از این سامانه بر ضرورت افزایش کیفیت خدمات الکترونیک و مجازی به منظور بهره مندی بیشتر گردشگران تصریح کرد و اضافه کرد: بعد از طی روال اداری در سال ۱۴۰۰ ان شاءالله شاهد میزبانی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد از اجلاس جهانی گردشگری شهری خواهیم بود.
طبق گزارش روابط عمومی اراضی عباس آباد، سامانه مجازی گردشگری شامل ۱۰ هزار تصویر با تکنیک عکاسی ۳۶۰ درجه از کل اراضی عباس آباد و مراکز این مجموعه است که کاربران و گردشگران با شروع سال نو رفتن به درگاه abasabad.tehran.ir می توانند به صورت مجازی از کل مجموعه بازدید نمایند. همینطور نقشه گردشگری این مجموعه هم امروز رونمایی گردید.

منبع:

1399/12/27
11:40:25
0.0 / 5
538
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , شهروند , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
خرید زندگی