خرید زندگی
در دویست و هشتادو یكمین جلسه شورای شهر تهران محقق شد؛

مجوز شورا برای تهاتر دو فقره از املاك شهرداری

مجوز شورا برای تهاتر دو فقره از املاك شهرداری

خرید زندگی: اعضای شورای اسلامی شهر تهران با تهاتر دو فقره از املاک شهرداری تهران موافقت کردند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، در دویست و هشتاد و یکمین جلسه شورای شهر تهران اعضا پیشنهاد کردند تا یک فوریت لایحه مجوز به شهرداری تهران (سازمان املاک و مستغلات) جهت واگذاری و فروش دو فقره از املاک شهرداری تهران به دو فوریت تغییر یابد.
در ادامه محمد نادرمحمدزاده رئیس سازمان املاک شهرداری در توضیح لایحه مجوز به شهرداری تهران (سازمان املاک و مستغلات) جهت واگذاری و فروش دو فقره از املاک شهرداری تهران اظهار داشت: این لایحه مربوط به دو ملک است. ملک اول به شرکت نفت جی داده می شود تا در ماه بین ۳۰ تا ۵۰ تُن قیر به ارزش ۵۰ میلیارد تومان به شهرداری تحول داده شود که تا شهریور ماه معابری که نیاز به آسفالت دارند بهسازی شوند.
وی افزود: این شرکت تا همین الان هم ۱۰۰ میلیارد تومان مطالبه دارد. پلاک مذکور حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیارد تومان قیمت گذاری شده تا بعد از این واگذاری کارخانه های آسفالت شهرداری را به صورت تمام وقت فعال نماییم. مورد دوم هم مربوط به وزارت اطلاعات است، منابع آنرا از بند "و" دولت گرفتیم و باید تا پیش از عید مدارک را به سازمان برنامه و بودجه ارائه نماییم. پولی پیش بینی شده و فقط نیاز به ارسال مدارک است.
پیشنهاد درباره تغییر به دو فوریت به رای گذاشته شد و با ۱۵ رای موافق به تصویب رسید.
در ادامه سید حسن رسولی درباره این لایحه اظهار داشت: در گزارش روز یکشنبه اعلام کردم که همچنان شهرداری تهران در تحقق درآمدهای غیر نقد خود ۷ درصد از ۲۰ درصد بودجه را محقق کرده است. پس این قدمی است در این جهت که تکلیف شورا به نسبت بهای این دو ملک تحقق یابد.
رسولی افزود: ملک اول درباره تهاتر با شرکت نفت جی است که در قبال ملک مصالح برای ساماندهی و بهسازی خیابان ها و معابر شهر می گیریم که وضعیت بسیار نا به سامانی دارد. در بخش دوم ما از وزارت اطلاعات طلبی داریم که وزیر اطلاعات با دولت توافقاتی کرده و در بند واو بودجه هم که تامین کننده دیون مربوط به وزارتخانه های دولتی است پول لحاظ شده است. اگر این تصمیم را نگریم شهر گرفتار ضرر می شود. بهتر است رای دهیم تا شهر در اوایل سال آینده از آن استفاده نماید.
به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، در نهایت این لایحه به رای گذاشته شد و با ۱۵ رای موافق به تصویب رسید.
منبع:

1399/12/26
20:22:24
0.0 / 5
879
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
خرید زندگی