خرید زندگی
سومین روز از ثبت نام انتخابات شورای شهر تهران،

ثبت نام قطعی ۶۰۶ نفر در تهران

ثبت نام قطعی ۶۰۶ نفر در تهران

به گزارش خرید زندگی ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر تهران در سومین روز به صورت الکترونیک و حضوری ادامه دارد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر و روستا از ساعت ۸ بامداد چهارشنبه (۲۰ اسفند) در سرتاسر کشور شروع شده و تا روز ۲۶ اسفند به مدت هفت روز ادامه دارد.
فراهم شدن امکان ثبت نام غیرحضوری به سبب شرایط کرونا، ستاد انتخابات شورای شهر تهران را سال جاری نسبت به دوره گذشته خلوت کرده است و خبری از ازدحام داوطلبان مدرک به دست نیست، موضوعی که فرهادی فرماندار تهران امروز و در حاشیه بازدید از ستاد به آن اشاره نمود و اظهار داشت: در سالهای گذشته مراجعات زیاد با زمان ثبت نام دو ساعته انجام می شد بنابراین شاهد تشکیل صف می بودیم اما سال جاری با ثبت نام غیرحضوری هر فرد بعد از جمع آوری مدارک خود خیلی سریع در خانه می تواند ثبت نام خویش را انجام دهد.
عیسی فرهادی فرماندار تهران امروز از ستاد ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران بازدید کرد و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه تابحال در روند ثبت نام الکترونیک مشکلی نداشته ایم و گزارشی از بروز مشکل به دست ما نرسیده است.


ثبت نام قطعی ۶۰۶ نفر در تهران
آخرین آمار ثبت نام داوطلبان در استان تهران هم برپایه اعلام شکرالله حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان تهران عبارت است از: از روز اول ثبت نام انتخابات تا ساعت ۱۱: ۳۰ روز جمعه، ثبت نام ۶۰۶ نفر در استان تهران نهایی شده است.
سومین روز از ثبت نام داوطلبان در حالی شروع شد که در روز گذشته -پنجشنبه ۲۱ اسفند- براساس اعلام سخنگوی ستاد انتخابات کشور، ثبت نام ۳۵۵۱ داوطلب انتخابات شورا تا ساعت ۱۸ قطعی شده بود و بیشتر از ۲۶ درصد ثبت نام ها هم به صورت الکترونیکی صورت گرفته بود.
باتوجه به لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی، امکان نام نویسی از راه اپلیکیشن موبایلی بارگذاری شده در پورتال وزارت کشور، نسخه دسکتاپ و یا دفاتر پیشخوان فراهم گشته است.
امکان ثبت نام الکترونیکی داوطلبان ۲۴ ساعته فراهم است.
در این دوره از ثبت نام انتخابات بخاطر شرایط کرونایی به همه داوطلبان سفارش اکید می شود که به صورت غیرحضوری ثبت نام کنند در غیر اینصورت جهت ثبت نام حضوری در ستاد انتخابات حتما علاوه بر مدارک خودکار به همراه داشته باشند چونکه استفاده از خودکار مشترک مغایر با پروتکلهای بهداشتی است.
دقت نظر به دریافت پیامک ثبت نام قطعی در شیوه های غیرحضوری از دیگر موارد مورد تاکید ستاد انتخابات است. در حقیقت داوطلبان باید توجه داشته باشند که اگر از راه نرم افزار موبایلی و یا از راه کامپیوتر شخصی مبادرت به ثبت نام کردند حتما باید پیامکی تحت عنوان «اطلاعات توسط فرمانداری تایید و ثبت نام شما قطعی است» با سرشماره ۳۰۰۰۷۷۸۷ دریافت نمایند. بدون شک عدم دریافت این پیامک به معنای این است که ثبت نام داوطلبان تکمیل و نهایی نشده است.
این خبر تکمیل میشودمنبع:

1399/12/22
14:16:46
0.0 / 5
584
تگهای خبر: بهداشت , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
خرید زندگی