خرید زندگی

تشدید برخورد با ساخت و ساز غیرمجاز در روزهای نوروز و انتخابات

تشدید برخورد با ساخت و ساز غیرمجاز در روزهای نوروز و انتخابات

به گزارش خرید زندگی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران اظهار داشت: مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در روزهای عید نوروز و ماه های منتهی به برگزاری انتخابات در خردادماه سال آینده تشدید می شود.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، عبدالرضا چراغعلی در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان اسلامشهر با اشاره به اینکه مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در روزهای عید نوروز و ماه های منتهی به برگزاری انتخابات در خردادماه سال آینده تشدید می شود، عنوان کرد: جلسات در ارتباط با مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در فرمانداری ها هم باید نسبت به قبل با فاصله زمانی کمتری برگزار گردد.

او همینطور بر لزوم جمع آوری بنگاه های غیرمجاز در شهرستان های استان تهران تصریح کرد و اظهار داشت: باید به خوبی از ظرفیت رسانه ها در جهت اقدامات پیشگیرانه در حوزه ساخت و ساز غیر مجاز بهره برد.

برپایه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، معاون استاندار تهران همینطور بر لزوم اتخاذ تصمیمات سختگیرانه تر در کمیسیون های ماده 100 در پرونده هایی که بناهای راه اندازی شده از اساس با ایرادات جدی قانونی مواجهند، تصریح کرد.
منبع:

1399/12/06
22:09:14
0.0 / 5
478
تگهای خبر: ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
خرید زندگی