خرید زندگی
یك عضو شورای شهر تهران:

وزیر بهداشت در وضعیت سختی نظام سلامت را مدیریت می كند

وزیر بهداشت در وضعیت سختی نظام سلامت را مدیریت می كند

یک عضو شورای شهر تهران درباره صحبت های روز گذشته وزیر بهداشت اظهار داشت: وزیر بهداشت در شرایطی نظام سلامت را مدیریت می کندکه نه اختیار خرید واکسن دارد، نه ارز کافی دارد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، ناهید خداکرمی در دویست و هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به سخنان سید ابراهیم امینی، نایب رییس شورای شهر که از وزیر بهداشت گلایه نمود، اظهار داشت: در ارتباط با صحبت های وزیر بهداشت، که سبب سوءتفاهم شده است بعنوان عضوی از جامعه پزشکی کشور که شاهد سختی های شاغلان در سازمان بهشت زهرا (س) خصوصاً تطهیر کنندگان هستم، عذرخواهی می کنم و دست تک تک این افراد را می بوسم.
وی ادامه داد: نکته ای که باید به آن اشاره کنم این است که وزیر بهداشت در شرایطی نظام سلامت را مدیریت می کند که نه اختیار خرید واکسن دارد، نه می تواند منابع مورد اعتماد واکسن را خریداری کند و نه ارز کافی دارد و تحریم، برجام و مصوبه مجلس نیز وجود دارد. گویا بقیه نهادها درک عمیقی از آنچه در کشور می گذرد، ندارند و این وزیر بهداشت است که شاهد بیش از ۶۰ هزار فوتی و پرپر شدن اعضای جامعه پزشکی کشور است.
این عضو شورای شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اعلان اینکه وزیر بهداشت سختی های بسیاری را تحمل می کند، اظهار داشت: ادامه مبارزه توان فرسا با شرایط اپیدمی نیازمند برنامه ریزی کوتاه مدت و بلندمدت است و تامین واکسن بعنوان یک اصل پیشگیری و کنترل اپیدمی مطرح است. این در حالیست که دست وزیر بهداشت برای خرید یا واردات واکسن بسته است.
خداکرمی افزود: ممکنست در چنین شرایطی و در وضعیت فشار بی خوابی و سختی کار، موضوعی مطرح شود که سبب گلایه گردد، اظهار داشت: از کارکنان بهشت زهرا (س) دلجویی می کنم، اما همه ما در وضعیت فشار ممکنست بر بار کلمات خود واقف نباشیم.1399/12/05
14:23:33
0.0 / 5
1063
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , سازمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
خرید زندگی