خرید زندگی
فرماندار شهرستان ری:

شهرداری تهران برای مركز نگهداری سگ های بدون صاحب آرادكوه مجوزی ستاندن نكرده است

شهرداری تهران برای مركز نگهداری سگ های بدون صاحب آرادكوه مجوزی ستاندن نكرده است

به گزارش خرید زندگی فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به فعالیت مرکز نگهداری سگ های بدون صاحب در مجموعه آرادکوه اظهار داشت: شهرداری تهران برای فعالیت این مرکز از فرمانداری ری مجوزی ستاندن نکرده است.


حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند جمع آوری سگ های بدون صاحب در سطح شهرستان ری بعنوان یکی از مطالبات شهروندان اظهار داشت: برابر قانون در شهرها، شهرداری ها و در روستاها دهیاری ها مسئول ساماندهی و جمع آوری سگ های بدون صاحب هستند و در شهرستان ری نیز منطقه ۲۰ شهرداری تهران مکلف به انجام این کار است.

وی ادامه داد: در سایر شهرها نیز همانند باقرشهر شهرداری این شهر مکلف است در محدوده شهر و حریم نسبت به جمع آوری سگ های بدون صاحب اقدام نمایند و تقسیمات کشوری به روشنی مشخص است و بهانه ای برای سرباز زدن از این وظیفه برای هیچ یک از شهرداری ها وجود ندارد.
وی اشاره کرد: شهرداری تهران برای مرکز نگهداری سگ های بدون صاحب در مجموعه آرادکوه از فرمانداری شهرستان ری مجوزی ستاندن نکرده پس برابر قانون به حوزه عمرانی فرمانداری اعلام نموده ام که موضوع را پیگیری کنند.

به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، مرکز نگهداری سگ های بدون صاحب آرادکوه زیرنظر شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران فعالیت می کند. در شهرستان ری و خصوصاً منطقه ۲۰ جمع آوری سگ های بدون صاحب از دغدغه ها و مطالبات شهروندان است که گاهی شهرداری تهران هم اعلام می کند که سگ ها از اطراف تهران باقرشهر وارد شهر تهران می شوند و در محدوده و حریم منطقه ۲۰ مسئولیت با سایر شهرداری ها است و این مساله سبب گلایه شهروندان شده است.
منبع:

1399/12/01
23:54:48
0.0 / 5
980
تگهای خبر: شهرداری , شهروند , صنایع
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
خرید زندگی