خرید زندگی
با حضور صاحبنظران مطرح كشور؛

نشست سومین كنگره ملی خانواده در خراسان رضوی انجام شد

نشست سومین كنگره ملی خانواده در خراسان رضوی انجام شد

خرید زندگی: نشست استانی سومین کنگره ملی خانواده با عنوان هویت یابی دختران  با مشارکت نهادهای مردمی و مجموعه های خانواده محور به صورت برخط اجرا شد.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، نشست استانی سومین کنگره ملی خانواده با عنوان «هویت یابی دختران» در تاریخ با مشارکت نهادهای مردمی و مجموعه های خانواده محور به صورت برخط اجرا شد.
در این جلسه که ۱۵ نفر از فعالان و کنشگران عرصه خانواده حضور داشتند زهرا امینی ضمن تاکید بر لزوم توجه به مساله هویت یابی دختران بر اهمیت توجه به ارکان هویت پرداخت.
همچنین در این جلسه علاوه بر دو مساله «احساس تعلق» و «فردیت» از دیگر موضوعاتی که در این جلسه پیرامون آن صحبت شد می توان به موارد زیر اشاره کرد: تعریف هویت، «احساس تعلق»، «فردیت»، خطرات و مضرات ناشی از بی توجهی به مساله هویت و بحران هویت و بیان تیپ های شخصیتی و توضیح درباره مشخصات هر یک از این تیپ ها و خاصیت های مثبت و منفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
اساتید این برنامه به سوالاتی در باره مساله تربیت فرزندان متعادل، نوجوان و داشتن گوشی موبایل خصوصی، نا موفق بودن برخی افراد نخبه دانشگاهی در زندگی زناشویی، رابطه اعتماد به نفس با بحران هویت و… پاسخ دادند.
گفتنی است اطلاع رسانی این جلسه در گروه ها و کانال های مختلف شبکه های مجازی همچون کانال اطلاع رسانی دانشگاه امام رضا مقابل السلام، مؤسسه قرآنی حدیث نور رضوان، کانال حریم نور (ویژه قاریان و سخنرانان)، کانال دارالقرآن الکریم آستان قدس رضوی، اتوماسیون اداری سازمان کتابخانه ها و گروه های کاری واتساپی سازمان مانند سه شنبه های فرهنگی و چند تن از بانوان کارشناس سازمان کتابخانه ها و مرکز قرآن کریم، گروه فلسفی شیرزاد، گروه الهیات اسلامی، گروه مربیان تدبر در قرآن و سیره، همین طور در شهرستان هایی مانند سبزوار و شیروان هم بوسیله همکاران اطلاع رسانی شد.
براساس این گزارش تعدادی از فرهیختگان و شخصیت های علمی مانند؛ سعیدی رضوانی، مجتبی نوروزی، زینب حسینی و خانم اکبر زاده در جریان این جلسه قرار گرفتند.
منبع:

1399/11/28
14:30:00
0.0 / 5
668
تگهای خبر: خانواده , زندگی , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
خرید زندگی