خرید زندگی

اتاق گفتگو در اینترنت

اتاق گفتگو در اینترنت

خرید زندگی: اصطلاح چت روم می‌تواند بمعنای هر تكنولوژی از چت آنلاین و تعامل آنلاین با دیگران (به عنوان مثال انجمنهای آنلاین) در محیطهای اجتماعی گرافیكی جامع باشد.


چت روم ها با گذشت زمان پیشرفته تر و حرفه ای تر شدند و از آن چت روم های ابتدایی ، آماتور و ساده تبدیل شدن به چتروم هایی با امکانات فراوان که فراتر از ماهان چت کردن هستند. چت روم این امکان را به شما میدهد که به صورت سکوریتی وارد شوید بدون انکه از شما شماره همراه یا ایمیل بخواهد شما میتوانید به صورت ناشناخته با افرادی از سراسر دنیا چت و ایران تبادل نظر کنید؛ و به چت کردن بپردازید. همچنین اینگونه چتروم ها مانند ماهان چت یکی از شلوغ ترین چتروم های ایرانی  یا باصطلاح چت شلوغ می باشند که قابل استفاده توسط عموم مردم است.

تاریخچه چت

اولین چت برخط با نام تاکوماتیک (Talkomatic) توسط دوج برون و داوید آ ولی در سال ۱۹۷۴ بر روی سیستم پلاتو (PLATO System) در دانشگاه ایلینوی در اربانا شمپین طراحی شد.
این سیستم تا اواسط دهه ۱۹۸۰ میلادی در میان کاربرهای پلاتو بسیار استفاده می‌شد و تا ۵ کاربر به صورت هم‌زمان می‌توانستند بر روی آن فعالیت کنند. اصطلاح «اتاق چت» یا، عمدتا برای توصیف هر نوع کنفرانس همزمان، گاهی اوقات حتی کنفرانس ناهمزمان استفاده می‌شود؛ بنابراین، اصطلاح چت روم می‌تواند به معنای هر تکنولوژی از چت آنلاین در زمان واقعی و تعامل آنلاین با دیگران (مثل انجمن های آنلاین) به محیط های اجتماعی گرافیکی کاملا جامع باشد. استفاده اولیه از یک چت روم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات از طریق متن با گروهی از کاربران دیگر است.
1399/11/17
23:30:34
0.0 / 5
1043
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
خرید زندگی