خرید زندگی
فراهانی در گزارش خرید زندگی مطرح كرد؛

عدم وجود شفافیت مالی در حسابرسی ها و مالیات های شهرداری تهران

عدم وجود شفافیت مالی در حسابرسی ها و مالیات های شهرداری تهران

به گزارش خرید زندگی رئیس کمیته نظارت مالی و بودجه شورای شهر اظهار داشت: حسابرسی های سازمان املاک شهرداری نشان داده است که در حسابرسی اموال و مالیات های این سازمان شفافیت وجود ندارد.مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه در حساب های شهرداری شفافیت مالی وجود ندارد، اظهار داشت: گزارشات و حسابرسی های سازمان املاک شهرداری نشان داده است که در حسابرسی اموال و مالیات های این سازمان شفافیت وجود ندارد.
فراهانی اضافه کرد: تا زمانی که ما فضا را به سمت شهر شیشه ای و شفافیت نبریم همین روال ادامه خواهد داشت و باید با انجام اعمال پیشگیرانه از انجام این تخلفات مالی در شهرداری تهران جلوگیری نماییم.
وی ضمن اشاره به راهکارهای کاهش فساد مالی در بدنه مدیریت شهری بیان نمود: فرایندی کردن، امور مکانیزه کردن کارها، کاهش سطح دسترسی عوامل شهرداری با ذی نفعان و تشویق گزارشگران تخلفات می تواند به کاهش فسادهای مالی کمک نماید.
رئیس کمیته نظارت بر بودجه شورای شهر خاطرنشان کرد: گزارش ها نشان داده است که بخش های در ارتباط با شهرسازی، خدمات شهری و بخش مالی سازمان املاک شهرداری تهران دارای بیشترین تخلفات مالی بوده و گزارش های آنها حاوی محاسبات غیرشفاف بوده است.


منبع:

1399/11/16
17:27:36
0.0 / 5
658
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
خرید زندگی