خرید زندگی
فرهادی:

بخش شمالی پلاسكو با هزینه ۲۰۷ میلیارد تومان بازسازی و

بخش شمالی پلاسكو با هزینه ۲۰۷ میلیارد تومان بازسازی و

فرماندار تهران از هزینه ۲۰۷ میلیاردی بازسازی بخش شمالی ساختمان پلاسکو اطلاع داد و اظهار داشت: این هزینه با همدلی کسبه و هیات امنا تأمین شد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، عیسی فرهادی فرماندار تهران در مراسم افتتاحیه ضلع شمالی ساختمان پلاسکو اظهار داشت: اگر به بخشی از اهداف انقلاب دست نیافتیم اما بخشی که دست یافته ایم قابل توجه است همچون
عدالت که انقلاب به دنبال این بود که عدالت به شکل واقعی دنبال شود. وی افزود: خدمتگزاری مسؤلان با قبل انقلاب قابل قیاس نیست و باید تلاش نماییم ضد فساد و تبعیض انقلاب نماییم.

فرهادی اظهار داشت: استقلال، امنیت و آزادی و حرکت به سمت عدالت اجتماعی موارد قابل توجهی است که بعد از انقلاب به دست آمده است. فرماندار تهران با اشاره به اینکه ۲۷۹ کسبه ساختمان پلاسکو، وقتی بخش جنوبی ساختمان که پس از بازار تهران نماد اقتصاد بود فروریخت، خواستند ساختمان بخش شمالی هم به صورت کلی تخریب شود چون این بخش هم صدمه های جدی دیده بود.
وی افزود: بنیاد مستضعفان اعلام نمود به شرطی این ساختمان تخریب می شود که هیأت امنای پلاسکو تصمیم بگیرند، این اتفاق بیفتد.
فرماندار تهران ضمن اشاره به اینکه ساختمان بخش شمالی با ۲۰۷ میلیارد تومانی که از جانب هیأت امنا و کسبه تأمین شد بازسازی شد، اضافه کرد: این بازسازی نماد همدلی، هماهنگی و حضور مردم است. فرهادی افزود: ۸۳۷ نفر از امروز در این ساختمان اشتغال مستقیم و ۷ هزار نفر اشتغال غیر مستقیم خواهند داشت.


1399/11/15
13:03:33
0.0 / 5
800
تگهای خبر: اجتماعی , امنیت , خدمت , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان خرید زندگی
خرید زندگی