خرید زندگی
حق شناس با اشاره به ضرب و شتم سرباز پلیس راهور تاكید كرد

شهرداری تهران موظف به حمایت قانونی از پلیس راهور است

شهرداری تهران موظف به حمایت قانونی از پلیس راهور است

به گزارش خرید زندگی رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: شهرداری تهران موظف بود درباره ضرب و شتم سرباز پلیس راهور از راهور حمایت قانونی و معنوی کند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، محمدجواد حق شناس در دویست و شصت و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری با خواندن شعری از منوچهر آتشی در صحن شورا اظهار داشت: خبر کوتاه بود و باور نکردنی حامد اکبری سرباز جوان در خیابان انقلاب تهران در جهت انجام وظیفه قانونی خود توسط شخصی که در لباس قانونگذار در آمده است هتک حرمت شده وسیلی خورده است.
وی بیان نمود: بنا بر وظیفه، در جهت حفظ حمیت سازمانی و دفاع از هویت معنوی سربازان گرانقدری که تحت امر پلیس راهور انجام وظیفه می نمایند شهرداری تهران موظف بود برای حمایت معنوی و قانونی از پلیس راهور که عموماً متشکل از سربازان، درجه داران و افسران زحمتکش و جان برکف می باشند و در این هوای ناپاک شهر تهران که آلودگی هایش متأسفانه به علت قانون شکنی های فراوان به صدر شهرهای آلوده نزدیک شده و به صورت شبانه روزی خدمت می کنند، حمایت قانونی نماید.
وی اظهار داشت: نباید هر تازه به دوران رسیده ای جرأت کند به حریم سربازی که نماد و نماینده اعمال نظم و قانون در مدیریت شهری می باشد و حرمتش واجب، بی رحمانه بتازد و بر گونه یخ زده اش به ستم سیلی بنوازد و بعد شخص ره گم کرده تر از آن نماینده مجلس با استفاده از تریبون رسمی با تجاهر و قلدری تمام سرباز وطن را مورد عتاب و خطاب قرار دهد، شهرداری تهران موظف است نسبت به تظلم خواهی و انجام شکایت برای رسیدگی به این بزه آشکار که در روز روشن و در منظر مردم مبادرت به توهین و ضرب و شتم نماینده قانون نموده پیگیری و اقدام شایسته را به عمل آورده و یا در صورت استنکاف و تاخیر غیر قابل قبول سازمان مسئول به هر علتی، به صورت مستقل اقدام قانونی بعمل آورده و از رئیس مجلس هم به صورت رسمی درخواست رسیدگی فوری به این ماجرای دردناک را فراهم نماید.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی اضافه کرد: در نخستین فرصت ممکن و بدون تاخیر نسبت به تقدیر مادی ومعنوی از این سرباز شایسته وطن در صحن شورای اسلامی شهر تهران صورت گیرد.
حق شناس تصریح کرد: باشد که دیگر شهرمان شاهد چنین بی پرواییهای غیر قابل گذشت و بخشش و شکستن جان قانون در پای قانون شکنان نباشد.
منبع:

1399/11/14
12:01:40
0.0 / 5
812
تگهای خبر: اجتماعی , پلیس , خدمت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان خرید زندگی
خرید زندگی