خرید زندگی
معاون استاندار تهران خبر داد

تشكیل شورا برای روستاهای واجد شرایط انتخابات در تهران

تشكیل شورا برای روستاهای واجد شرایط انتخابات در تهران

به گزارش خرید زندگی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران از تشکیل شورا برای روستاهای واجد شرایط انتخابات شوراها در تهران اطلاع داد.


شکراله حسن بیگی در گفتگو با ایسنا، در تشریح روند اجرای انتخابات سال آینده در سطح استان تهران اظهار داشت: انتخاب شعبه های انتخابات با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال انجام می باشد. بدون شک برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی و سلامتی مردم جهت رای دهی، شعبه های انتخاباتی با عنایت به شرایط کرونایی انتخاب خواهند شد.

وی ادامه داد: در جهت اجرای دقیق و با برنامه این انتخابات میزان تعرفه ها در این دوره انتخابات نیازسنجی شده و از فرمانداران شهرستان ها استعلام شده است.
وی تصریح کرد: ستاد انتخابات کشور ۱۱ اسفندماه تشکیل و پشتیبانی لازم از انتخابات در استان ها هم صورت خواهد گرفت. در استان تهران چهار انتخابات برگزار می شود، اما انتخابات میان دوره ای مجلس تنها در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس برگزار می شود.
معاون استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن اشاره به تشکیل شورا در روستاهای واجد شرایط انتخابات شوراها، اظهار داشت: برخی روستاهای استان تهران واجد شرایط انتخابات هستند، اما این روستاها شورا ندارند، بنابراین در جلسه ای مصوب شد که این روستاها، صاحب شورا شوند.
منبع:

1399/11/09
16:09:07
0.0 / 5
961
تگهای خبر: اجتماعی , بهداشت , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
خرید زندگی