خرید زندگی
رئیس سازمان مدیریت بحران كشور:

خوزستان سال جاری خسارت كمتری از باران شدید متحمل شد

خوزستان سال جاری خسارت كمتری از باران شدید متحمل شد

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور اظهار داشت: در بارش شدید باران سال جاری، شاهد خسارت های کمتری نسبت به سیل سال گذشته در استان خوستان بودیم.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، اسماعیل نجار قبل از ظهر امروز در نشست مدیریت بحران استان خوزستان ضمن اشاره به اینکه پیشنهاد اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان برای طرح های فاضلاب اهواز و بندر امام خمینی داده شده است، بیان نمود: از این اعتبار ۲۵۰ میلیارد تومان برای اهواز و ۵۰ میلیارد تومان برای بندر امام خمینی است.
نجار ضمن اشاره به اینکه این اعتبار برای تصویب نهایی به سازمان برنامه و بودجه ارسال شده است، خاطرنشان کرد: ۲۴ میلیارد تومان به شرکت آب و فاضلاب استان داده شد تا برای حل مشکلات آبگرفتگی و فاضلاب در مناطق مختلف خوزستان هزینه کند.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بیان نمود: از زمان سیل سال گذشته تابحال کارهای زیر بنایی خوبی در حوزه مدیریت بحران استان خوزستان انجام شده است و در بارش شدید سال جاری شاهد خسارت های کمتری نسبت به سیل سال گذشته داشته ایم.
نجار اظهار داشت: یکی از رویکردهای مهم سازمان مدیریت بحران کشور جلوگیری از موقع حوادث است و برنامه ها این سازمان بر این اساس است.

وی بر حمایت مجلس و سایر دستگاه ها از سازمان مدیریت بحران کشور تاکید و اضافه کرد: اگر هزینه های که برای جبران خسارت ها زلزله و سیل برای پیشگیری می شد شاهد این گونه حوادث در کشور نبودیم.

1399/11/05
21:41:51
0.0 / 5
1182
تگهای خبر: سازمان , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
خرید زندگی