خرید زندگی

اتمام پروژه نصب مانیتورهای اطلاع رسانی در مبادی ورودی كوهستان تا آخر بهمن ماه

اتمام پروژه نصب مانیتورهای اطلاع رسانی در مبادی ورودی كوهستان تا آخر بهمن ماه

به گزارش خرید زندگی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از اتمام پروژه نصب مانیتورهای اطلاع رسانی و اخطار در مبادی ورودی کوهستان تا آخر بهمن ماه جاری در مناطق ۲، ۱، ۵ و ۲۲ اطلاع داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، رضا کرمی محمدی درباره اتمام نصب مانیتورهای اطلاع رسانی در مبادی ورودی کوهستان تا آخر بهمن ماه سالجاری در پایتخت اظهار داشت: بعد از برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار، تعداد ۱۰ مانیتور اطلاع رسانی و اخطار برای نصب در نقاط مورد نیاز در نظر گرفته شده است. این نقاط شامل مناطق ۲، ۱، ۵ و ۲۲ در سطح شهر تهران است.

وی با تکیه بر اینکه این اقدام به دنبال دستور اخیر شهردار تهران در حال اجرایی شدن است، اظهار داشت: سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران هیچ وقت در مورد حوادثی که در کوهستان رخ داده است مسئولیت قانونی نداشته و تمام اقداماتی که تابحال از جانب این سازمان صورت گرفته به صورت داوطلبانه بوده. با وقوع حادثه سقوط بهمن در ارتفاعات پایتخت در دیماه سالجاری، سازمان با صلاحدید شهردار تهران موظف به نصب مانیتورهای اطلاع رسانی و اخطار در مبادی ورودی کوهستان شد.
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تصریح کرد: تکمیل این پروژه می تواند هنگام بارش برف، نیاز پایتخت را به مکانیسم های اجرایی اخطار و پیشگیری از ورود به کوهستان از مبادی داخل شهر مرتفع کند. بدین صورت می توان بموقع هشدارهای لازم را متناسب با تغییرات جوی در مورد کوهستان عرضه داد.
او در انتها تصریح کرد: تهران با انواع مخاطرات مواجه می باشد و اجرایی شدن این پروژه می تواند به تکمیل چرخه بحران در حوزه آمادگی و پیشگیری کمک نماید.
1399/11/04
14:56:45
0.0 / 5
897
تگهای خبر: سازمان , كمك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
خرید زندگی