خرید زندگی
مدیركل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش خبر داد؛

برگزاری پنجمین دوره آموزشی مدیران دارالقرآن كشور به صورت مجازی

برگزاری پنجمین دوره آموزشی مدیران دارالقرآن كشور به صورت مجازی

به گزارش خرید زندگی مدیرکل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری پنجمین دوره آموزشی و توانمندسازی مدیران دارالقرآن سراسر کشور اواخر بهمن ماه به صورت مجازی اطلاع داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، محمدرضا مسیب زاده در اولین نشست برنامه ریزی و هماهنگی برای برگزاری پنجمین دوره آموزشی و توانمندسازی مدیران دارالقرآن سراسر کشور که در اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار داشت: این دوره یکی از بزرگترین و شاخص ترین فعالیت های اداره کل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش است که باید مقدمات آن به درستی و با دقت فراوان بررسی و اجرا شود تا کاری کارستان در این حوزه صورت گیرد. وی ادامه داد: برگزاری دوره های آموزشی و توانمند سازی مدیران قرآنی کشور جزء برنامه های سالانه اداره کل قرآن، عترت و نماز است که یک سال برای مدیران دارالقرآن ها و یک سال برای کارشناسان مسئول و کارشناسان قرآن عترت و نماز ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور برگزار می گردد که سال جاری نوبت مدیران دارالقرآن ها است.
مدیرکل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: پنجمین دوره آموزشی و توانمندسازی مدیران دارالقرآن سراسر کشور اواخر بهمن ماه به صورت مجازی برگزار می شود. وی افزود: لازم است همه برای غنای محتوایی این دوره تلاش نماییم تا بتوانیم به بهترین شکل این گردهمایی عظیم و کشوری را برای مدیران دارالقرآن های سراسر کشور برگزار نماییم. مسیب زاده خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با عنایت به مجازی بودن این فعالیت برنامه های متنوعی را تدارک ببینیم همینطور جلسات هماهنگی این برنامه ملی و کشوری به صورت هفتگی با همکاران ستادی و استان میزبان تا زمان برگزاری گردهمایی برگزار می شود. وی خاطرنشان کرد: در افتتاحیه و اختتامیه وطول برگزاری دوره از شخصیت های برجسته کشوری، لشکری و قرآنی دعوت به عمل می آوریم تا این گردهمایی باآنکه که به صورت مجازی برگزار می گردد و از زیارت عزیزان به صورت حضوری محروم هستیم اما از نظر غنای محتوایی و اقدامات اجرایی مانند همیشه پربار و پرارزش باشد.

1399/10/23
19:58:25
0.0 / 5
599
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
خرید زندگی