خرید زندگی

درخواست از حناچی برای رسیدگی جدی و نظام مند به وضعیت اتاق های مادر و كودك

درخواست از حناچی برای رسیدگی جدی و نظام مند به وضعیت اتاق های مادر و كودك

خرید زندگی: دبیر کمیته پیگیری و نظارت شهر دوستدار کودک در نامه ای به شهردار شهر تهران خواهان رسیدگی جدی و نظام مند به وضعیت اتاق های مادر و کودک شد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، الهام فخاری در نامه ای به پیروز حناچی شهردار شهر تهران، خواهان رسیدگی جدی و نظام مند به وضعیت اتاق های مادر و کودک که هم اکنون شرایط مطلوب و استانداردی ندارند، شد.
الهام فخاری اصرار کرد که موضوعات در رابطه با کودک و شهر دوستدار کودک در این دوره مدیریت شهری مورد اهمیت بوده است ولیکن وضعیت فعلی اتاق های مادر و کودک شرایط مطلوب و استانداردی ندارد و لازم است رسیدگی جدی و نظام مندی در مورد آن صورت پذیرد به همین دلیل و با تاکید بر اسناد قانونی و استانداردهای موجود در این مساله که شامل مصوبه «شهر دوستدار کودک»، استاندارد «الزامات عمومی اتاق های مادر و کودک» و همین طور بند ۳ شماره ۶۱۰ کمیسیون ماده ۵ شهر تهران با عنوان «ضوابط راه اندازی و تجهیز اتاق های مادر و کودک در شهر تهران» می شود از شهردار تهران خواسته است دستور لازم برای اصلاح اتاق های مادر و کودک را صادر کند.
وی همین طور بر لزوم ساخت اتاق های جدید متناسب با سرانه مورد نیاز تهران و مستند به استانداردهای اعلامی تاکید داشته است.
بنا براعلام دفتر این عضو شورای شهر تهران، وی خواهان شده تا گزارش این فعالیت ها طی فرصت ۳ ماهه به اطلاع شورای شهر تهران رسانده شود.
منبع:

1399/10/18
00:01:01
0.0 / 5
1078
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
خرید زندگی