خرید زندگی
آیت الله رئیسی در حاشیه نشست سران قوا:

امكان فائق آمدن بر همه مشكلات و خنثی سازی تحریم ها وجود دارد

امكان فائق آمدن بر همه مشكلات و خنثی سازی تحریم ها وجود دارد

رئیس قوه قضائیه اظهار داشت: امکان فائق آمدن بر همه مشکلات و خنثی سازی تحریم ها وجود دارد و این راهبرد را باید دنبال کرد.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی بعد از آخر نشست مشترک سران قوا در جمع خبرنگاران ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن شهادت حضرت صدیقه طاهره (س)، اظهار داشت: مردم ما از فاطمه اطهر (س) درس بصیرت آموختند و حقیقتاً در ۹ دی امتحان خوبی را پس دادند و در لبیک به پیام مقتدای بصیرت آفرین با حضورشان در صحنه امنیت کشور را تضمین کردند و از انقلاب اسلامی و نظام در مقابل تخریب گران صیانت کردند که این روز را باید گرامی داشت و آنچه مردم در مقابل فتنه از خود در دشمن ستیزی و دشمن شناسی نشان دادند، همینطور باید حرکت انقلابی و حضور مردم در روز بصیرت و میثاق با ولایت را گرامی بداریم.
رئیس قوه قضائیه اضافه کرد: این مردم عزیز با ایستادگی و مقاومت انتظارشان هماهنگی و همراهی همه مسؤلان است، امروزه وحدت و انسجام بین قوا و نهادهای حاکمیتی یک لزوم و یک راهبرد اساسی است. امروزه مردم با مشکلات معیشتی و کرونا روبرو هستند و باید همه دستگاه ها با این دو مشکل مقابله کنند، یقین داریم که می توانیم و این «ما می توانیم» را از شهید قاسم سلیمانی و شهدا آموخته ایم.
رئیسی تصریح کرد: کشور با امکانات مادی و معنوی بسیاری که دارد، می تواند با نیروی متراکم جوانی بر مشکلات فائق آید و در یک کلمه راهبرد اساسی خنثی سازی تحریم ها را با قدرت دنبال کند. ما این را نه در سخن، بلکه در عمل، شهدا و مجاهدان این میدان نشان دادند و ابتکارات و خلاقیت ها در حوزه های مختلف هم نشان داده شده که امکان فائق آمدن بر همه مشکلات و خنثی سازی تحریم ها وجود دارد و این راهبرد را باید دنبال کرد.
رئیس قوه قضائیه اظهار نمود: سخنانی که در جلسه عنوان شد نشان از این بود که باید همکاری بین سه قوا در جهت اجرای منویات رهبری حکیم فرزانه انقلاب اسلامی باشد که حقیقتاً راه را برای همه ما روشن کردند. امروز انسجام و وحدت قوا باید در جهت خواست مردم، اعتمادآفرینی و رضایت مردم و اجرای منویات رهبری باشد.
رئیس قوه قضائیه در انتها اظهار داشت: یقین داریم که بودجه ۱۴۰۰ هم با همکاری دولت و مجلس دنبال خواهد شد و آن سری از مسائلی که در جلسه بیان شده با همکاری و مساعدت ها، تمام این مشکلات رفع خواهد شد.

1399/10/09
12:32:31
5.0 / 5
637
تگهای خبر: امنیت , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
خرید زندگی