خرید زندگی
سرهنگ شاملو خبر داد

آدم ربایی برای حل اختلاف حساب ۶۰ میلیاردی

آدم ربایی برای حل اختلاف حساب ۶۰ میلیاردی

خرید زندگی: رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی از دستگیری سه آدم ربا که برای تسویه حساب مالی 60 میلیاردی، شریکشان را ربوده بودند، آگاهی داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، سرهنگ علی شاملو در تشریح این خبر اظهار نمود: پرونده ای با موضوع آدم ربایی و خفت گیری، در کلانتری ۱۴۵ ونک تشکیل و با دستور قضائی در خصوص دستگیری متهمان به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی ارجاع شد. وی عنوان کرد: شاکی اظهار کرد، نیمه های شب سوم دی ماه من به همراه دوستم در منزلم در محدوده ونک در حال استراحت بودیم که ناگهان متوجه شدیم ۳ نفر که صورت خودرا پوشانده بودند در داخل آپارتمان حضور دارند و بلافاصله با بستن چشمان من و دوستم به زور ما را سوار بر خودرویشان کردند. بعد از چند ساعت رانندگی و پرسه زنی، من را مجبور کردند برگه ای را امضا کنم و با گرفتن گوشی هایمان در خیابانی ما را از خودرو به بیرون پرتاب و از محل گریختند. رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران اظهار داشت: شاکی در ادامه گفت، هنگام پیاده شدن از داخل خودرو دو تن از این افراد را که شباهت زیادی به دو شریکم در خرید ملکی در محدوده تهرانپارس داشتند، شناختم و با شناسایی محل رهایی، بلافاصله به کلانتری ونک مراجعه و اعلام شکایت کردیم. این مقام انتظامی عنوان کرد: با شناسایی هویت ۲ تن از متهمان، مخفیگاه آنان در محدوده تهرانپارس و مجیدیه جنوبی شناسایی و با هماهنگی های قضائی پنجم دی ماه هر دو شریک شاکی به همراه متهم سوم پرونده در دو عملیات هماهنگ و مستقل دستگیر شدند.
سرهنگ شاملو افزود: شرکای شاکی در تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی معترف و علت آنرا اختلاف حساب مالی به ارزش ۶۰ میلیارد ریال با شاکی اعلام نمودند. وی با اشاره به اینکه در بررسی های بیشتر از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح سرد و برگ سفید امضا شاکی، کشف شد، اظهار داشت: با تکمیل پرونده متهمان به مرجع قضائی معرفی گشتند.

1399/10/06
19:44:31
5.0 / 5
889
تگهای خبر: امنیت , پلیس , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
خرید زندگی